Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 67

Subiect: International ballroom Cluj-Detunata

Inregistrat
    17.03.2010

Implicit International ballroom Cluj-Detunata

Buna,
    In cautarile mele de sali de nunti am fost la international ballroom...Locatia este ideala pt cineva care vrea nunta mare de 400 de persoane...organizeaza si nunti mai mici...sala este cu mese rotunde mari...are o terasa mare deasupra..n-am participat la nici o nunta acolo in calitate de invitata asa ca nu stiu cum e mancarea...in rest sala merita vazuta..mai au si parcare de 80 de locuri...

Inregistrat
    17.03.2010

Implicit Re: International ballroom Cluj-Detunata

Daa...n-are a face....adica oricum nuntile sunt in week-end...n-ai treaba cu gradinita...zic eu..doar mental..kids...)

Inregistrat
    24.02.2010

la cat ajunge un meniu?poze nu aveti?

Inregistrat
    22.03.2010

Citat Postat de lore_edana Vezi mesajul
    la cat ajunge un meniu?poze nu aveti?

Eu s-ar putea sa am nunta acolo... Inca nu am platit avans...asa ca inca nu e 100% sigur. Sala arata mai mult decat frumoasa! Eu am fost o data cand nu era amenajata pt nunta, ci erau puse niste scaune pt o conferinta, si mi-a placut foarte mult. Intr-adevar este in cladirea cu scoala internationala si daca ar fi sa-i pun un"minus", la acest capitol l-as pune. Asta m-a impiedicat sa spun 100% DA pt sala. Sala este la etajul 3 . Accesul se face cu liftul sau pe scari... Insa farmecul salii eclipseaza aceste dezavantaje. Din sala se poate iesi si pe o terasa destul de mare, de unde este o priveliste superba, care este amenajata in timpul nuntii, pt cei care vor sa iasa la aer sau la o tigara. Asta ca sa nu se tot coboare jos . In interior intr-adevar sunt mese rotunde. Inca nu am reusit sa faccem poze...poate mergem in week-end-ul asta si vb mai mult amanunte si fac si poze. Am niste prietenio care fac acolo vara asta, au fost sa deguste papa, si am inteles ca e foarte buna! Pretul meniului inca nu stiu exact cat e...120 parca e anul asta...dar depinde si daca faci sambata sau duminica...Si am inteles ca pot sa faca si niste meniuri extravagante...deci depinde si de ce pui in meniu. Insa nu e mai scump fata de ce am studiat pana acum.

Inregistrat
    08.06.2010

A mai avut cineva nunta la International Ballroom intre timp?sau a mai fost cineva la vreo nunta acolo?

Inregistrat
    22.03.2010

Citat Postat de anda100 Vezi mesajul
    A mai avut cineva nunta la International Ballroom intre timp?sau a mai fost cineva la vreo nunta acolo?
    Am fost intr-o sambata inainte de nnuta...cam asa era aranjata sala
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    24.07.2008

Citat Postat de anda100 Vezi mesajul
    Sala nu preae cunoscuta din cate cred eu poate de aceea asa putine pareri deocamdata
    sala din cate stiu e noua. Tin minte ca la targurile de nunti de la inceputul anului aveau un stand. Asa ca va mai trebui sa treaca o vreme pana cand sa apara printre miresici fete care si-au facut nunta acolo sau care au participat la nunti in sala respectiva.

Faptul ca are parcari e un avantaj mare zic eu. Din poze pare frumoasa, plus e si faptul ca are mese rotunde. Capacitatea de 400 persoane e la mese rotunde?

O intrebare pe care sa o puneti neaparat cand mergeti pe acolo - relatia cu vecinii! Cat de aproape e de blocuri/case si pe la ce ora se termina nunta. Spun asta deoarece in fata blocului in care stau se organizeaza nunti si oricat ar fi de izolat fonic tot se aude. Si tin minte ca au fost vremuri cand si pe la 1-2 noaptea inca se auzea muzica. Dar de o vreme s-au linistit apele. Asta probabil pentru ca vreun vecin le-o fi facut reclamatie... sau poate n-au mai avut nuntasi care sa aibe chef de distractie pana asa tarziu. Dar e bine sa stiti care e relatia restaurantului cu vecinii

Spunea cineva ca acolo e scoala internationala... pai n-are nimic ca e scoala, doar ore nu se fac sambata dupa-masa si seara

Inca un avantaj.... nu stiu daca se poate cobora din sala, daca e la etaj sau la parter, cert e ca in apropierea scolii e un parc foarte fain unde cine vrea se poate duce sa se plimbe. Acuma si aici e discutabila problema... depinde fiecare ce-si doreste... o sala plina tot timpul de invitati sau sa ofere invit. posibilitatea de a iesi si la o plimbare!

Inregistrat
    08.06.2010

Cu vecinii si cu ora de terminare a nuntii u e problema, am intrebat si noi acolo. Sala e foarte frumoasa si pe viu nu doar in poze, iar faptul ca e in scoala nu deranjeaza cu nimik. Noi am fost acolo dar nici nu iti dai seama ca e in scoala, este si lift care te duce direct la sala.Deasupra salii este si o terasa f mare astfel ca nu e nevoie sa se coboare pana in curte pentru a lua o gura de aer.E foarte ok zic eu tocmai de aceea am si ales-o ....

Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us