Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Decoratiuni antique

Inregistrat
    28.11.2008

Post Decoratiuni antique

Fetelor unde pot gasi asa ceva in tara?
    Vreo agentie care inchiriaza vaze de gemul asta, albe cu aspect antique?
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    20.06.2009

Implicit Re: vaze cu aspect antique

incearca la Amalt Decor! au ceva vaze vintage si sunt super de treaba

Inregistrat
    21.10.2012

Implicit Re: Decoratiuni antique

Buna, stiti cumva de unde as putea sa inchiriez cateva custi albe in genul celei din poza pentru aranjamentele florale? Am gasit vreo doua agentii de decoratiuni care le au insa nu le inchiriaza decat faci aranjamentele florale la ei, si nu sunt din Bucuresti. Sau daca stiti de unde le;as putea cumpara a un pret rezonabil, pentru ca am nevoie de vreo 15.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    30.12.2014

Citat Postat de wella Vezi mesajul
    Fetelor unde pot gasi asa ceva in tara?
    Vreo agentie care inchiriaza vaze de gemul asta, albe cu aspect antique?
    Ce idee nemaipomenita !

Inregistrat
    07.05.2014

Citat Postat de LolitaB Vezi mesajul
    Buna, stiti cumva de unde as putea sa inchiriez cateva custi albe in genul celei din poza pentru aranjamentele florale? Am gasit vreo doua agentii de decoratiuni care le au insa nu le inchiriaza decat faci aranjamentele florale la ei, si nu sunt din Bucuresti. Sau daca stiti de unde le;as putea cumpara a un pret rezonabil, pentru ca am nevoie de vreo 15.
    Sunt colivii, nu custi
    Se gasesc de cumparat si online, preturile sunt intre 30-40 lei, cele mici, si 50-70 cele mari. Cauta pe google "colivii decorative" si gasesti o multime.

Spor!

Citat Postat de LolitaB Vezi mesajul
    Se gasesc si in magazine. eu am vazut in carrefour orhideea e o florarie insula langa rstaurante. Mai cauta prin florariile astea care sunt in magazine gen mall-uri sau cora, carrefour, se gasesc peste tot. O ideea ar mai fi Dorally unde gasesti vrute si nevrute in materie de decoratuni. Spor!

Inregistrat
    04.04.2015

Probabil toti le iau din dorally sau din europa si cel mai convenabil ca pret le-ai gasi acolo.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us