Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 31

Subiect: Orhideea

Inregistrat
    27.05.2010

Implicit Re: Orhideea

Citat Postat de Enigma83 Vezi mesajul
    Este localul ideal pntru o nunta. De cand l-am vazut, am stiut ca acolo vreau sa organizez petrecerea de nunta. Decorul este imperial, sunt sigura ca o sa ma simt ca o printesa. Sunt clienta a localului de mult timp , mancarea este delicioasa si preturile mi se par foarte bune, iar ospatarii sunt super simpatici si profesionisti. Anul asta de Revelion tot acolo ma voi duce. Abia astept nunta! Pentru ionela86, au o galerie de poze pe situl lor. Iar pentru bubulinutza20, am inteles ca meniurile de nunta se vor afisa in curand si pe site.
    Mi se pare un pic mesajul tau ca suna a reclama.... Eu am facut revelionul acolo anul asta si mi s-a parut de rahat meniul... nu mi se pare normal sa spui ca la friptuira ti se ofera vanat si sa ti se puna carne de vita si porc... Dar ma duc pe 19 la o nunta acolo sunt curioasa ce meniu au pt nunta si va anunt...

Inregistrat
    03.03.2010

Citat Postat de Danet Vezi mesajul
    Mi se pare un pic mesajul tau ca suna a reclama.... Eu am facut revelionul acolo anul asta si mi s-a parut de rahat meniul... nu mi se pare normal sa spui ca la friptuira ti se ofera vanat si sa ti se puna carne de vita si porc... Dar ma duc pe 19 la o nunta acolo sunt curioasa ce meniu au pt nunta si va anunt...
    Si pe mine ma intereseaza mai multe detalii despre acest restaurant. Noi am fost astazi sa ne interesam pt botez. As vrea sa stiu totusi cum este mancarea, servirea....etc. Te astept cu impresii!

Inregistrat
    27.05.2010

Citat Postat de alinutza_sadicutza Vezi mesajul
    Si pe mine ma intereseaza mai multe detalii despre acest restaurant. Noi am fost astazi sa ne interesam pt botez. As vrea sa stiu totusi cum este mancarea, servirea....etc. Te astept cu impresii!
    Mai am un pic si m duc la nunta si iti spun exact ce am vazut...

Inregistrat
    03.03.2010

Mai am un pic si m duc la nunta si iti spun exact ce am vazut...
    Dupa ce vorbisem cu un domn de acolo ca vrem sa facem botezul pe 30 aprilie la acest restaurant, ne spune ca nu avea liber atunci. Noi am discutat, ramasese sa ducem avansul, am sunat sa-l anuntam ca vrem sa dam avansul si ne spune ca e ocupat, ca nu avea liber

Inregistrat
    27.05.2010

Citat Postat de alinutza_sadicutza Vezi mesajul
    Dupa ce vorbisem cu un domn de acolo ca vrem sa facem botezul pe 30 aprilie la acest restaurant, ne spune ca nu avea liber atunci. Noi am discutat, ramasese sa ducem avansul, am sunat sa-l anuntam ca vrem sa dam avansul si ne spune ca e ocupat, ca nu avea liber
    Neseriozitatea de care am spus eu ...si poate nu vroiam sa am dreptate... Iti dau un sfat, am auzit ca cea mai buna mancare o gasesti la grand si la steffy . Asta nu ca fac eu acolo nunta pt ca eu am ales acolo din alt motiv, iar apoi am auzit ca este foarte laudat....

Inregistrat
    03.03.2010

Neseriozitatea de care am spus eu ...si poate nu vroiam sa am dreptate... Iti dau un sfat, am auzit ca cea mai buna mancare o gasesti la grand si la steffy . Asta nu ca fac eu acolo nunta pt ca eu am ales acolo din alt motiv, iar apoi am auzit ca este foarte laudat....

La Grand sa stii ca nu am fost, vroiam un local micut. La Steffy am fost, cunosteam si un ospatar de acolo, dar nu au liber pe 30 aprilie cand vrem noi Asta e, pacat ca unii sunt neseriosi pentru ca prin aceasta atitudine isi pierd clientii.

Inregistrat
    10.07.2010

Citat Postat de Enigma83 Vezi mesajul
    Este localul ideal pntru o nunta. De cand l-am vazut, am stiut ca acolo vreau sa organizez petrecerea de nunta. Decorul este imperial, sunt sigura ca o sa ma simt ca o printesa. Sunt clienta a localului de mult timp , mancarea este delicioasa si preturile mi se par foarte bune, iar ospatarii sunt super simpatici si profesionisti. Anul asta de Revelion tot acolo ma voi duce. Abia astept nunta! Pentru ionela86, au o galerie de poze pe situl lor. Iar pentru bubulinutza20, am inteles ca meniurile de nunta se vor afisa in curand si pe site.
    Multumesc pentru informatie! Chiar nu stiam ca si-au facut si site..oricum, intre timp am vazut cum arata localul aranjat pentru o nunta. Si eu sunt de parere ca este locul ideal pentru nunta. O seara frumoasa!

Inregistrat
    27.05.2010

Citat Postat de ionela1986 Vezi mesajul
    Multumesc pentru informatie! Chiar nu stiam ca si-au facut si site..oricum, intre timp am vazut cum arata localul aranjat pentru o nunta. Si eu sunt de parere ca este locul ideal pentru nunta. O seara frumoasa!
    Fetelor am fost asa cum spuneam la nunta!!! E jale... sa va spun ca aperitivul cred ca a fost facut de dimineata ca se vedea ca era statut... ospatarii de rahat: unul din ei care era insarcinat cu masa dj-ului si cam. foto etc... nu le-a adus mancarea ca a spus el ca tre sa puna muzica nu sa-i dea sa mance cand vrea el ca nu are timp.... urat.... nu le-a spus ca una din prize face scurt circuit si cand au vrut sa dea drumul la primul dans le-a ars un rand de boxe... cand am cerut gheata ne-a spus ca nu crede ca mai are dar sa caute si pana la urma s-a gasit pana dimineata.... cafeaua trebuia sa ceri de cate ori vroiai daca nu cereai nu stiai ca au asa ceva... sarmalele sarate iar friptura s-a pus la 4:40 cand lumea deja dadea sa plece si nici nu au apucat sa puna friptura in capatul celalalt ca deja s-a adus tortul la 5 dimineata...eu stiu ca un ospatar aduce cate 4, 6 farfurii odata ca asa invata in scoala nu cate una in mana.... si nu mai are rost sa povestesc... eu asta am vazut.... si mi-e imi parea rau ca nu m-am dus initial acolo, dar acum chiar ma bucur ca nu am facut greseala asta....

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us