Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 75

Subiect: Cursuri de dans, dansatori in Craiova

Inregistrat
    21.02.2007

Implicit Re: cursuri de dans

Felelor, vreau si eu detalii despre cum merge la voi cu dansul. Pleeeease

Inregistrat
    16.01.2007

Pai, Luthien m-a uitat!!!!!!!! N-a dat nici un semn!
    Citat Postat de ada78 Vezi mesajul
    Felelor, vreau si eu detalii despre cum merge la voi cu dansul. Pleeeease

Inregistrat
    16.01.2007

Si? Ai ivatat sa valsezi? Da-mi si mie un PM cu profesoarei tale . Este buna, adica se ocupa? Te rog nu uita! pls
    Noi mergem la cursuri de vreo 2 luni, dar mi se pare atat de greu........
    Se tin la Liceul ICM 2 pe stada aries, de catre un profesor de la Reghin. Costa 400.000 pe luna si se tin numai sambata si duminica de la 7.30 seara-asta e cam naspa. Daca vreti va dau nr de tel al doamnei care se ocupa. Eu am gasit afisul la sala de la Electro.

Inregistrat
    16.01.2007

Scuze am citit repede si nu am fost atenta , nr profului sau al d-nei care se ocupa!! pls
    Citat Postat de alli_utza Vezi mesajul
    Si? Ai ivatat sa valsezi? Da-mi si mie un PM cu profesoarei tale . Este buna, adica se ocupa? Te rog nu uita! pls

Inregistrat
    21.02.2007

Iti trimit imediat numele si tel, dar mai intai sa-ti detaliez putin: este un profesor care vine de la reghin de la o celebra scoala de dans si stie foarte bine sa explice si sa detalieze fiecare miscare pana fiecare reuseste sa o imite. mai intai se fac pasii individual pe numarat apoi pe muzica, dupa incepe dezastrul ...... in pereche, la fel intai numarat apoi pe muzica. Problema este ca atunci cand sunt concursuri in tara il inlocuieste cineva din Bucuresti.....care nu este chiar asa bun pedagog dar oricum inveti si cu el Ca sa raspund la intrebare cu vals si tango ne cam descurcam, mai rau este la cele latino.

Inregistrat
    21.02.2007

Si inca ceva: iti trebuie un partener .....rabdar sau caruia sa-i placa dansul cat de cat ca atfel.... n-o sa fie prea placut.

Inregistrat
    16.01.2007

Mersic mumos pt PM! In legatura cu partenerul v-a fi iubi pt ca trebuie sa invatam amindoi! A , si o sa indure cu stoicism daca nu-i place , facem cursul amandoi deja am hotarat
    Si inca ceva: iti trebuie un partener .....rabdar sau caruia sa-i placa dansul cat de cat ca atfel.... n-o sa fie prea placut.

Inregistrat
    25.06.2006

Mersic mumos pt PM! In legatura cu partenerul v-a fi iubi pt ca trebuie sa invatam amindoi! A , si o sa indure cu stoicism daca nu-i place , facem cursul amandoi deja am hotarat
    bafta!!........si multa vointa!!......cum a spus si o alta miresica de pe aici,nu e usor

Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us