Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 41

Subiect: Nunta in Curtea De Arges

Inregistrat
    08.09.2008

Smile Re: Nunta 2009

Am si eu o problema,am vb cu patronul de la restaurant si o zis ca avem data asigurata pe 25 iulie,ne-a trecut in agenda si o zis sa nu ne facem probleme,dar nu inteleg de ce abia la anul in ianuarie dam avansul si facem contract.Credeti ca este in regula,o sa am restaurantul asigurat?Specific ca nu am vb personal cu patronul pt ca nu l-am gasit la restaurant,ci am vb la telefon,dar mia zis sa stau linistita ca este totul in regula.Voi ce ziceti?Ajutati-ma va rog.

Implicit Re: Nunta 2009

Citat Postat de Elke Vezi mesajul
    Am si eu o problema,am vb cu patronul de la restaurant si o zis ca avem data asigurata pe 25 iulie,ne-a trecut in agenda si o zis sa nu ne facem probleme,dar nu inteleg de ce abia la anul in ianuarie dam avansul si facem contract.Credeti ca este in regula,o sa am restaurantul asigurat?Specific ca nu am vb personal cu patronul pt ca nu l-am gasit la restaurant,ci am vb la telefon,dar mia zis sa stau linistita ca este totul in regula.Voi ce ziceti?Ajutati-ma va rog.
    Contractul se face de obicei in ianuarie pentru a stabili si pretul meniului pentru 2009. Nu iti face griji!

Inregistrat
    01.11.2007

Implicit Re: Nunta In Curtea De Arges !

Dragutza nu stiu ce sa iti zic in legatura cu contractul eu l-am semnat cand am dat avansul.Restaurantul este foarte frumos, mie imi place, iar fotograf cameraman nu stiu unde sa te indrum ca nici eu nu stiu pe nimeni dar ne mai interesam dc afli ceva imi spui si mie
    Te poop

Inregistrat
    08.09.2008

Smile Re: Nunta In Curtea De Arges !

Multumesc miresici imi sunteti de mare ajutor.Sa imi spuneti si mie daca gasiti un fotograf bun,coafeza si cofetarie.Stiti pe cineva care a facut nunta la Matrix si cum a fost?Mai avem ceva de asteptat dar pana atunci spor la pregatiri.Pupici.

Inregistrat
    08.09.2008

Cat costa taxa la manastire,pt cununia religioasa?

Inregistrat
    08.09.2008

Smile Re: Nunta In Curtea De Arges !

Pot avea doua perechi de nasi?Credeti ca preotul este de acord?

Inregistrat
    01.11.2007

Nu stiu exact cat este dar am auzit de la cineva care a avut nunta in vara asta ca a dat 1500 RON taxa + o "taxa"(spaga) de nu stiu cat lui Calinic pt ca nu aparti de manastire + preoti. Este mult deja incep sa ma gandesc sa fac in alta parte.O sa ma duc sa ne interesam noi personal si sa vedem ce aflam.pooop

Inregistrat
    01.11.2007

Si in legatura cu 2 perechi de nasi....nu stiu eu nu am vazut la nici o nunta in Curtea de Arges asa dar te poti duce la preot si vb cu el sa vezi ce zice.

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us