Pagina 3 din 103 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 821

Subiect: Restaurante din Bacau

Inregistrat
    20.10.2006

Smile Re: Restaurant nunta

Citat Postat de lakra_c Vezi mesajul
    restaurantul Dumbrava arata superb ! il renoveaza in ianuarie si fac o extindere a salii pana la o capacitate de 170 persoane ( pana acum capacitatea maxima era de 90 persoane)
    lakra_c am o intrebare unde anume e sala asta dumbrava de 90 de pers?
    eu in august cand am fost sa imi caut local am intrat in interiorul hotelului si mi-au aratat cei de acolo o sala de vreo 20 de pers si plus de asta mi-au zis ca e ocupata tot anul viitor!
    deci lamureste-ma si pe mine! oricum am gasit localul deja( la roman de unde e iubi meu) dar ca sa stiu si eu

Inregistrat
    28.06.2006

Thumbs up Re: Restaurant nunta

eu am mai fost la o nunta la restaurantul Dumbrava in mai 2004 iar capacitatea salii era de 90 persoane...in concluzie eu cred ca atunci cand ai vazut sala ai vazut de fapt numai o parte din ea,restaurantul fiind in forma de L. Acum ei vor sa desfiinteze bucataria veche si in acest fel sala va avea forma patrata ; din cate am inteles de la d-na care se ocupa de rezervari s-au extinscu bucataria cumva inspre holul hotelului si spre gradina ( au o gradina de vara amenajata foarte frumos)

Inregistrat
    20.10.2006

Cool Re: Restaurant nunta

eu am mai fost la o nunta la restaurantul Dumbrava in mai 2004 iar capacitatea salii era de 90 persoane...in concluzie eu cred ca atunci cand ai vazut sala ai vazut de fapt numai o parte din ea,restaurantul fiind in forma de L. Acum ei vor sa desfiinteze bucataria veche si in acest fel sala va avea forma patrata ; din cate am inteles de la d-na care se ocupa de rezervari s-au extinscu bucataria cumva inspre holul hotelului si spre gradina ( au o gradina de vara amenajata foarte frumos)
    se poate, doar ca acum imi cam pare rau ca nu m-am uitat mai atent! iti doresc sa ai o nunta superba, mai ales ca am auzit numai de bine si de personalul de acolo si de meniuri!

Inregistrat
    28.06.2006

Citat Postat de micky Vezi mesajul
    se poate, doar ca acum imi cam pare rau ca nu m-am uitat mai atent! iti doresc sa ai o nunta superba, mai ales ca am auzit numai de bine si de personalul de acolo si de meniuri!

multumesc pentru urari , acelasi lucru iti doresc si eu tie ! iar daca restaurantul din Roman e cel la care ma gandesc eu s-ar putea sa fii foarte multumita de alegere !

Inregistrat
    20.10.2006

multumesc pentru urari , acelasi lucru iti doresc si eu tie ! iar daca restaurantul din Roman e cel la care ma gandesc eu s-ar putea sa fii foarte multumita de alegere !
    eu mai am cate odata niste ganduri rele ba ca are stalpii aia si nu vad prea bine sala, sau ca meniul nu o sa fie oki da ma trezeste iubi meu la realitate...."atata timp cat noi ne simtim bine o sa se simta bine si invitatii, nu conteaza mancarea", zice el!
    restaurantul e dupa politie mai la vale! are o biserica catolica in fata! daca il stii spune-mi si mie ce parere ai...dar sa fie sincera!

Inregistrat
    28.06.2006

Exclamation Re: Restaurant nunta

Citat Postat de micky Vezi mesajul
    eu mai am cate odata niste ganduri rele ba ca are stalpii aia si nu vad prea bine sala, sau ca meniul nu o sa fie oki da ma trezeste iubi meu la realitate...."atata timp cat noi ne simtim bine o sa se simta bine si invitatii, nu conteaza mancarea", zice el!
    restaurantul e dupa politie mai la vale! are o biserica catolica in fata! daca il stii spune-mi si mie ce parere ai...dar sa fie sincera!
    eu ma gandeam la restaurantul de la iesirea din Roman spre Iasi care a fost terminat anul trecut cred...sorry...greseala mea; dar vreau sa va spun un singur lucru : nunta o faceti pentru voi si nu pentru invitati si asta o zic din experienta !!!! acum 2 ani am mers la 6 nunti( asa a fost intamplarea ca in acel an sa se casatoreasca o parte dintre prietenii nostri) si oricat s-au straduit fiecare dintre ei sa aiba o nunta cat mai frumosa,sa nu lipseasca nimic,sa fie toata lumea multumita,.. etc tot timpul se gasesc diversi "carcotasi" care sa spuna ca lor nu le-a placut una sau alta. Deci gandeste-te in primul rand sa va placa voua si sa fie o nunta asa cum ati visat pentru ca oricum ar fi nu poti multumi pe toata lumea .eu m-am convins de asta

Inregistrat
    20.10.2006

eu ma gandeam la restaurantul de la iesirea din Roman spre Iasi care a fost terminat anul trecut cred...sorry...greseala mea; dar vreau sa va spun un singur lucru : nunta o faceti pentru voi si nu pentru invitati si asta o zic din experienta !!!! acum 2 ani am mers la 6 nunti( asa a fost intamplarea ca in acel an sa se casatoreasca o parte dintre prietenii nostri) si oricat s-au straduit fiecare dintre ei sa aiba o nunta cat mai frumosa,sa nu lipseasca nimic,sa fie toata lumea multumita,.. etc tot timpul se gasesc diversi "carcotasi" care sa spuna ca lor nu le-a placut una sau alta. Deci gandeste-te in primul rand sa va placa voua si sa fie o nunta asa cum ati visat pentru ca oricum ar fi nu poti multumi pe toata lumea .eu m-am convins de asta
    eeeee as fi vrut eu sa fac acolo!!!! din pacate nu e acela!
    ai mare dreptate...in primul rand trebuie sa ne placa noua...dar ma gandesc ca nu mi-ar place sa plece invitatii cu un gust amar, ca nu s-au distrat sau nu au mancat bine!
    oricum eu voi face tot posibilul sa iasa totul oki si sa fie cea mai frumoasa nunta

Inregistrat
    22.01.2007

Implicit Restaurant nunta

As dori si eu informatii legate de restaurantul Casa Grande. A fost careva la o nunta acolo? As dori sa aflu cateva impresii. Stiu ca e un restaurant nou si destul de incapator. Va multumesc!

Pagina 3 din 103 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us