Pagina 1 din 103 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 821

Subiect: Restaurante din Bacau

Inregistrat
    18.10.2006

Smile Discutii si poze cu restaurantele din Bacau si imprejurimi

Salutare viitoare miresici!

Am nevoie de ajutorul vostru cu orice informatii aveti despre restaurantele Dumbrava si Corso din Bacau..Trebuie sa ma hotarasc si sa aleg unul din ele si sunt contracronometru Cele care ati facut sau ati fost la nunta acolo, va rog sa imi spuneti parerile voastre vis-a-vis de meniu, servire, cum arata salile aranjate si alte aspecte care probabil mie imi scapa acum...

Pupici,
    Miky

Inregistrat
    24.08.2006

Implicit Re: Restaurant nunta

Dragă Miky,

Îți dau un sfat, ferește-te de bucătăria de la CORSO. E o mare, mare mizerie acolo, igiena nu e prietena lor.

Inregistrat
    18.10.2006

asta nu mi-a spus nimeni pana acum..cei cu care am mai vorbit erau f incantati de corso...de dumbrava ce stii?

Inregistrat
    24.08.2006

Și eu frecventam înainte Corso, până când un prieten, fost angajat, mi-a povestit în ce condiții lucrează în bucătărie. Am avut ocazia să vizitez și eu bucătăria lor.
    E bine să soliciți vizitarea bucătăriei la orice local mergi să soliciți organizarea nunții. Crede-mă, dacă nu au nimic de ascuns, te vor pofti imediat.
    La un restaurant pe care-l vizionam pentru organizarea nunții,am solicitat să văd bucătăria. Era vineri seara, se pregăteau pentru o nuntă. Am fost neanunțată. Am văzut în ce oale găteau și am văzut cazanul în care fierbeau sarmalele. Mirosea tare bine.

Inregistrat
    18.10.2006

multumesc mult pt sfat...e un aspect foarte important intr-adevar...

astept pareri si despre dumbrava care mi-a placut destul de mult..

toate cele bune!

Inregistrat
    18.10.2006

ce imi puteti spune despre saloanele de la moldova?

Inregistrat
    20.10.2006

Smile Re: Restaurant nunta

buna fetelor,
    intradevar si eu am avut o impresie proasta cand am fost sa vad restaurantul corso , mai ales ca este destul de mic ( eu am fost intr-o sambata cand era aranjat pt o nunta de 130 de pers). legat de dumbrava ce iti pot spune eu este ca am auzit numai laude si era si super aranjat . la moldova parca am vazut ca ai intrebat am vazut sala forest si are o combinatie de verde, are copaci parca imi mai aduc aminte ar printre ramuri animale impaiate ( asa retin eu, sper sa nu gresesc).

eu iti recomand sa te duci sa vezi si restaurantul "lady", parca asa se cheama, la narcisa. are mocheta pe jos, destul de mult loc de dans, iar pretul meniului era acceptabil. un punct in minus este ca restaurantul e deasupra la un supermarket dar sala e ok .

sa ne tii la curent!!!!

pupici!

Inregistrat
    21.10.2006

Noi am fost la o nunta la restaurantul Parc (parter) si ne-a placut la nebunie cum arata sala....asa ca ne-a ramas gandul la ea si n-am mai cautat altceva. Cand am fost sa rezervam sala, patronii ne-u invitat sa o vedem si pe cea de la etaj, pe atunci proaspat renovata (asta se intampla imediat dupa Paste). Ne-a placut si mai mult si am luat-o. Am facut si niste poze, ce-i drept intr-o luni dimineata, dupa o nunta, cand sala era cam vraiste, si le postez aici pentru curioase.

Intre timp au mai schimbat modul de aranjare al salii (in mai bine, evident), adica au achizitionat si alte huse pentru scaune si perdele de lumini. Toate intra in pretul meniului, adik nu platesti in plus pentru decorarea salii.
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 1 din 103 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us