Pagina 1 din 62 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 495

Subiect: Cununie civila Brasov

Inregistrat
    08.01.2007

Implicit Cununie civila Brasov

Am auzit de la o colega de serviciu ca fiica ei s-a programat de pe acum pentru cununia civila , si are nunta doar in august.
    Eu stiu ca trebuie sa mergi cu 3 saptamani inainte de nunta sa-ti faci programare.

Voi cum stiti ca trebuie facut?

Inregistrat
    29.01.2007

Implicit Re: prograare pentru cununia civila

Noi o sa avem cununia in martie dar stiu ca se merge sa se faca programarea ininte cu 10 zile de data stabilita.

Inregistrat
    19.01.2007

Question Re: prograare pentru cununia civila

Citat Postat de georgianan Vezi mesajul
    Am auzit de la o colega de serviciu ca fiica ei s-a programat de pe acum pentru cununia civila , si are nunta doar in august.
    Eu stiu ca trebuie sa mergi cu 3 saptamani inainte de nunta sa-ti faci programare.

Voi cum stiti ca trebuie facut?
    buna.io stiu k tre sa mergi cu ceva timp inainte sa-ti rezervi o ora la casa casatoriilor k sa nu ramai ultima.alte fete zic k tre sa mergi cu 10 zile lucratoare inainte k sa duci actele si k inainte nu te primeste.cel mai bine e sa e interesezi direct de la sursa nu din vorbe.asta incerc sa fac si io,dar nu prea imi iese.

Inregistrat
    10.01.2007

Cool Re: prograare pentru cununia civila

Dragele mele eu tocmai am sunat la biroul casatoriilor si mi s-a spus ca atunci cand depun actele atunci fac si programarea orei.Dar mai bine sunati voi ca sa va convingeti.Nr de tel e 0268/416550 int 168.

Inregistrat
    10.01.2007

Smile Re: prograare pentru cununia civila

In legatura cu programarea cununiei.Acum ceva timp le scrisesem pe mail la cei de la primarie,si ieri am primit o scrisoare in care mi s-a raspuns la intrebare.Deci intradevar programarea se face in momentul depunerii actelor si " casatoria se incheie in termen de 10 zile,in care se cuprind atat ziua cand a fost facuta declaratia de casatorie,cat si ziua in care se oficiaza casatoria".Sper ca va e de folos,daca nu intrati pe site si intrebati chiar voi,Pupici

Inregistrat
    08.01.2007

Citat Postat de Monny Vezi mesajul
    In legatura cu programarea cununiei.Acum ceva timp le scrisesem pe mail la cei de la primarie,si ieri am primit o scrisoare in care mi s-a raspuns la intrebare.Deci intradevar programarea se face in momentul depunerii actelor si " casatoria se incheie in termen de 10 zile,in care se cuprind atat ziua cand a fost facuta declaratia de casatorie,cat si ziua in care se oficiaza casatoria".Sper ca va e de folos,daca nu intrati pe site si intrebati chiar voi,Pupici
    mersi pentru informatie, m-am mai linistit un pic, chiar incepusem sa intru in panica. noi inca nu stim nici biserica la care cununam, daramite sa stabilesc deja ora cununiei civile, ca le fac pe amandoua in aceeasi zi. pana la nunta o sa incaruntesc de tot, ca deja am vreo 2 fire albe.
    pupici multi

Inregistrat
    19.01.2007

Citat Postat de georgianan Vezi mesajul
    mersi pentru informatie, m-am mai linistit un pic, chiar incepusem sa intru in panica. noi inca nu stim nici biserica la care cununam, daramite sa stabilesc deja ora cununiei civile, ca le fac pe amandoua in aceeasi zi. pana la nunta o sa incaruntesc de tot, ca deja am vreo 2 fire albe.
    pupici multi
    nu fi supi k ti-au aparut fire albe,cik aduc noroc.si io am vreo doua.

Inregistrat
    08.01.2007

Citat Postat de ancutza21 Vezi mesajul
    nu fi supi k ti-au aparut fire albe,cik aduc noroc.si io am vreo doua.
    nu sunt supi, dar ma ingrijoreaza, noroc ca exista vopseaua de par. cred ca seman cu mama ca si ea a inceput sa incarunteasca pe la 24 de ani si acum la 48 este alba ca zapada in cap.
    sa dea domnu sa aduca noroc. pupici

Pagina 1 din 62 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us