Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 15 din 15

Subiect: Hotel Decebal

Implicit Re: Restaurant Hotel Decebal

Citat Postat de AndreeaLuiza Vezi mesajul
    am intrebat de formatie la decebal, si mi-au zis k daca vrem ei au formatia lor, mi-au da cd sa-i ascult, pt k ei nu erau in oras in ziua aia..Nu sunt genult meu, m-am uitat si pe site-ul lor si tot mi se pare k lipseste ceva.. poate sunt eu prea pretentioasa . Mi-au spus k daca alegem formatia lor, le face placere pt k sunt de la ei de acasa, daca nu nu este nici o problema, pot veni si cu dj. In contract spun k daca am nevoie ei pun la dispozitie formatia si decoratorul. daca pana la urma nu voi gasi nimic voi apela la ei.
    Ziceam k avand in vedere k tot trebuie sa scot 2000 euro din buzunar macar sa-i dau pe cineva care-mi place..
    Total de acord. Pana la urma sunt banutii vostri si nu merita sa fac treaba doar de dragul de a fi. Nu stiu daca m-am mai repetat, dar noi am considerat ca important la o nunta sunt vinul si muzica, iar aici am investit. In rest am incercat sa reducem pe cat posibil din cheltuieli. Doar sa fii foarte atenta, ba chiar sa ii spui ca se aude prin targ ce si cum. Nu de alta dar la finalul serii poate te trezesti cu o valoare mai mare la achitarea restaurantului. Contractul e cat de cat "sfant".....

Inregistrat
    25.04.2010

Smile Re: Hotel Decebal

incet incet se apropie ziua ce mare! trebuie sa ma hotarasc asupra decorului restaurantului, si ink nu am idee cum..voi aveti?

Inregistrat
    25.10.2010

Implicit Re: Hotel Decebal

Citat Postat de AndreeaLuiza Vezi mesajul
    incet incet se apropie ziua ce mare! trebuie sa ma hotarasc asupra decorului restaurantului, si ink nu am idee cum..voi aveti?
    Eu cred ca o aleg pe cea cu visiniu (grena) - alb... de la DecorativBC.
    Practic, cred ca voi lucra si eu cu ei pentru ca mi-au fost recomandati din mai multe locuri!
    Problema e ca nu am vorbit inca pentru decoratiuni, cu ei.... E tarziu sau devreme daca vorbesc de pe acum?
    Stii ceva de preturi la ei?

Inregistrat
    25.04.2010

Smile Re: Hotel Decebal

Citat Postat de Mikata Vezi mesajul
    Eu cred ca o aleg pe cea cu visiniu (grena) - alb... de la DecorativBC.
    Practic, cred ca voi lucra si eu cu ei pentru ca mi-au fost recomandati din mai multe locuri!
    Problema e ca nu am vorbit inca pentru decoratiuni, cu ei.... E tarziu sau devreme daca vorbesc de pe acum?
    Stii ceva de preturi la ei?
    nu, cu ei personal nu am vorbit, am vazut doar pozele de pe site-ul lor si cred k sunt foarte frumoase . Eu am vorbit cu cei de la DaisySara, si mi-au placut mult si ei..doamna mi-a zis k daca vreau ceva anume sa o anunt cu 5-6 luni inainte, k sa pregateasca materialele ( in caz k vreau o culoare mai altfel..sau stiu eu ce obiecte pe mese) daca nu, chiar si in ultima luna pot alege din ce au..
    deci nu cred k e nici tarziu nici devreme sa ai o dicutie cu cei de la decorari..asa ca sa iti faci o idee..cat despre preturi, nu stiu cum sunt cei de la Decorativ, dar Daisy, dupa un calcul in mare, m-ar ajunge cam 2000ron..daca vorbesti cu ei sa-mi spui si mie..

Inregistrat
    10.04.2010

Ce restaurant pentru o petrecere de botez, 60 persoane recomandati in Bacau? Nu cunosc deloc Bacaul si nici nu pot sa imi petrec timp colindand restaurantele. Multumesc

Inregistrat
    24.10.2011

Citat Postat de CarmenBarbu Vezi mesajul
    Ce restaurant pentru o petrecere de botez, 60 persoane recomandati in Bacau? Nu cunosc deloc Bacaul si nici nu pot sa imi petrec timp colindand restaurantele. Multumesc
    Restaurant Class (pe strada Mihai Eminescu, inspre gara), restaurant Magic Garden (Calea Romanului, nu ajungi la turnul de televiziune, nu e foarte departe), Vila Royal (parca pe Alecu Russo) si langa mai e unul La Revoire, pensiunea Ellero (pe varianta), Vila Tosca (pe langa tribunal inspre liceul Ferdinand) cam astea sunt care imi vin acum in minte. Daca imi mai vine altul in minte iti scriu . Sper sa te fi ajutat

Inregistrat
    09.06.2013

Buna, miresici! Mai are cineva ceva informatii despre o nunta la Hotelul Decebal? Cum e pe acolo?

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us