Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 15

Subiect: Hotel Decebal

Inregistrat
    25.04.2010

Post Hotel Decebal

Sunt o miresica ce a ales restaurantul de la Decebal pentru nunta ei..
    cum vi se pare? ce experiente ati avut? Are cineva foto?

Inregistrat
    07.09.2008

Implicit Re: Restaurant Hotel Decebal

Eu am avut nunta la Decebal anul trecut si am fost ff multumiti. Mancarea e de 10+,iar dl Nistor isi stie f bine meseria si se vede ca are experienta in organizarea nuntilor.Poza am incercat sa pun dar sunt prea mari; intra pe siteul de la Decorativ si ai sa vezi acolo poze; noi am avut ornat crem cu auriu si cred ca e cea mai buna alegere in configuratia cromatica actuala a salii.

Inregistrat
    25.04.2010

Talking Re: Restaurant Hotel Decebal

Citat Postat de monica_bc Vezi mesajul
    Eu am avut nunta la Decebal anul trecut si am fost ff multumiti. Mancarea e de 10+,iar dl Nistor isi stie f bine meseria si se vede ca are experienta in organizarea nuntilor.Poza am incercat sa pun dar sunt prea mari; intra pe siteul de la Decorativ si ai sa vezi acolo poze; noi am avut ornat crem cu auriu si cred ca e cea mai buna alegere in configuratia cromatica actuala a salii.
    am ales cu greu restaurantul, nu era printre favoritele mele Decebal. L-am ales pentru k am simtit pe pielea mea cand am intrat inautru .. si intr-adevar managerul este priceput sa iti povesteasca despre nunta, despre cu se desfasoara serata. Nu eram convinsi de prima data cand am fost, din cauza k ne gandeam ca va fii scump, k nu ne permitem, dar, spre uimirea mea nu e chiar asa de scump Respir adanc si sper sa fie totul ok Sala mi-a placut foarte foarte mult, meniul pe care ni l-a prezentat e foarte delicios..tortul i-l alegem noi..singura nelamurire pe care o am e formatia, nu stiu daca o voi lua pe cei de la restaurant, parca nu sunt pe gustul meu. Ne-au dat un CD cu ei, si as vrea sa mai caut. Din cate am inteles o formatie la bacau ma ajunge peste 2000 de euro si mi se pare o suma mare de tot.
    Intru acum pe site-ul pe care mi l-ai zis sa vad cum arata decorata sala

Inregistrat
    25.04.2010

Red face Re: Restaurant Hotel Decebal

Am gasit poze..
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    07.09.2008

Mie una nu-mi place formatia lor(si nu sunt singura care zice asta. In general pe la 2000 euro se invart formatiile bune,cel putin in Bacau; gasesti la aceasta suma formatii f ok. Meniul poate este un pic mai scump decat in alte parti,dar difera atat mancarea cat si sala; una e sa-ti puna la aperitiv pastrama luata din magazin, cascaval si o rosie taiata in 2 si alta e sa-ti faca niste aperitive mai elaborate.Ai facut o alegere buna cu restaurantul si spor la gasit formatie.Eu l-am avut pe Cazimir si toata lumea l-a apreciat;el,Blaj si Stoleru au niste voci f bune; cel mai bine e sa asculti live si de cine iti va placea, sa alegi.

Citat Postat de AndreeaLuiza Vezi mesajul
    am ales cu greu restaurantul, nu era printre favoritele mele Decebal. L-am ales pentru k am simtit pe pielea mea cand am intrat inautru .. si intr-adevar managerul este priceput sa iti povesteasca despre nunta, despre cu se desfasoara serata. Nu eram convinsi de prima data cand am fost, din cauza k ne gandeam ca va fii scump, k nu ne permitem, dar, spre uimirea mea nu e chiar asa de scump Respir adanc si sper sa fie totul ok Sala mi-a placut foarte foarte mult, meniul pe care ni l-a prezentat e foarte delicios..tortul i-l alegem noi..singura nelamurire pe care o am e formatia, nu stiu daca o voi lua pe cei de la restaurant, parca nu sunt pe gustul meu. Ne-au dat un CD cu ei, si as vrea sa mai caut. Din cate am inteles o formatie la bacau ma ajunge peste 2000 de euro si mi se pare o suma mare de tot.
    Intru acum pe site-ul pe care mi l-ai zis sa vad cum arata decorata sala
    Am auzite vreo cateva zvonuri - o cunostinta chiar s-a impiedicat de acest lucru - in care se spune ca cei de la Decebal cer o anumita taxa daca nu accepti formatia lor sau daca vrei sa renunti la ceva de la ei. Deci eu zic sa intrebi si sa fii bine informata.
    Succes la pregatiri

Inregistrat
    07.09.2008

Asta se intampla mai demult la Decebal cu cerutul unei sume daca nu canta formatia lor; de cel putin de vreo 2 ani nu mai fac lucrul acesta ca pana la urma asa este si normal.

Inregistrat
    25.04.2010

Smile Re: Restaurant Hotel Decebal

Citat Postat de loridana Vezi mesajul
    Am auzite vreo cateva zvonuri - o cunostinta chiar s-a impiedicat de acest lucru - in care se spune ca cei de la Decebal cer o anumita taxa daca nu accepti formatia lor sau daca vrei sa renunti la ceva de la ei. Deci eu zic sa intrebi si sa fii bine informata.
    Succes la pregatiri
    am intrebat de formatie la decebal, si mi-au zis k daca vrem ei au formatia lor, mi-au da cd sa-i ascult, pt k ei nu erau in oras in ziua aia..Nu sunt genult meu, m-am uitat si pe site-ul lor si tot mi se pare k lipseste ceva.. poate sunt eu prea pretentioasa . Mi-au spus k daca alegem formatia lor, le face placere pt k sunt de la ei de acasa, daca nu nu este nici o problema, pot veni si cu dj. In contract spun k daca am nevoie ei pun la dispozitie formatia si decoratorul. daca pana la urma nu voi gasi nimic voi apela la ei.
    Ziceam k avand in vedere k tot trebuie sa scot 2000 euro din buzunar macar sa-i dau pe cineva care-mi place..

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us