Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 11

Subiect: Melissa

Inregistrat
    24.02.2010

Post Melissa

Dragele mele...am auzit pareri foarte bune despre restaurantul asta,dar cu toate astea nu am gasit un subiect referitor la acest restaurant.Sunt foarte curioasa sa aud pareri de la voi foste miresici si viitoare miresici si de ce nu sa vad si niste poze.va pup!

Inregistrat
    25.05.2010

Implicit Re: Restaurant Melisa Someseni

Citat Postat de lore_edana Vezi mesajul
    Dragele mele...am auzit pareri foarte bune despre restaurantul asta,dar cu toate astea nu am gasit un subiect referitor la acest restaurant.Sunt foarte curioasa sa aud pareri de la voi foste miresici si viitoare miresici si de ce nu sa vad si niste poze.va pup!
    Eu am fost sambata la o nunta acolo. Sala mi-a placut foarte mult dar nu era ea aranjata cum trebuie. Mancarea a fost foarte buna iar chelnerii foarte amabili si foarte atenti. Au aer conditionat dar prea face fata si geamurile nu stiu daca se pot deschide. Nu stiu daca ai fost sa vezi sala dar eu iti pun o poza. Sper sa te ajute ca sa-ti faci o idee. Spor la pregatiri in continuare.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    17.08.2009

eu am fost acolo anul trecut la o nunta, sala ii foarte frumoasa, dar mie nu imi place locul unde este situat restaurantul
    cum a zis si teqilutza aerul conditionat nu prea face fata, noi dupa 10 minute cum am ajuns la sala am inceput sa simtim o caldura apasatoare, transpiri de numa numa
    sala a fost super fain decorata, chelnerii au fost foarte amabili

Citat Postat de melinda21 Vezi mesajul
    eu am fost acolo anul trecut la o nunta, sala ii foarte frumoasa, dar mie nu imi place locul unde este situat restaurantul
    cum a zis si teqilutza aerul conditionat nu prea face fata, noi dupa 10 minute cum am ajuns la sala am inceput sa simtim o caldura apasatoare, transpiri de numa numa
    sala a fost super fain decorata, chelnerii au fost foarte amabili
    se simtea mirosul de mancare?

Inregistrat
    17.08.2009

nu nu s0a simtit deloc

Inregistrat
    24.02.2010

uhh,...asta cu aerul conditionat nu-mi place deloc.....nu suport caldura de nici un felsi chiar caut o sala cu aer conditionat functionabil

Inregistrat
    17.08.2009

nu pot sa zic ca aeul conditionat nu a functionat, ci pur si simplu zic eu caldura de afara si cum am fost si multi in sala, a fost depasita

deci eu stiu cum am fost acolo, dupa 10 minute in sala simteam ca, curge apa pe spate

Inregistrat
    15.06.2010

Post Melissa

Este un local frumos, sala este luminoasa fara stalpi in interiorl si incap pana la 250 pers

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us