Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 427

Subiect: Lumanare pentru botez: modele, ce facem cu ea dupa botez

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Lumanare pentru botez: modele, ce facem cu ea dupa botez

Bunnn...ca sa vada lumea ca nu sunt sanatoasa, am facut acest subiect
    Am zis ca nu sunt sanatoasa pt ora la care am facut subiectul si pt ca nici macar nu sunt insarcinata, dar totusi ma uit la tot felul de chestii pt copii pe net

Ce parere aveti de lumanarile acestea? Eu parca asa ceva mi-as dori la botezul copilului meu sau eventual daca o sa fiu si eu nasa
    Oare sunt potrivite? Imi place foate tare cea cu maimutoii
    Lumanarea de botez trebuie sa fie neaparat cu flori?
    Imagini atasate Imagini atasate
    Tweety Jr.

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Lumanare Pt. Botez

Citat Postat de tweety82 Vezi mesajul
    Bunnn...ca sa vada lumea ca nu sunt sanatoasa, am facut acest subiect
    Am zis ca nu sunt sanatoasa pt ora la care am facut subiectul si pt ca nici macar nu sunt insarcinata, dar totusi ma uit la tot felul de chestii pt copii pe net

Ce parere aveti de lumanarile acestea? Eu parca asa ceva mi-as dori la botezul copilului meu sau eventual daca o sa fiu si eu nasa
    Oare sunt potrivite? Imi place foate tare cea cu maimutoii
    Lumanarea de botez trebuie sa fie neaparat cu flori?
    Sunt frumoase dar eu tot cu flori o sa vreau. Ori cu orhidee (daca gasesc orhidee albastre) ori cu irisi.

Inregistrat
    25.06.2006

va sugerez pt organizarea unui botez sa dati pe la cateva agentii de organizare........pt lumanari,aranj salii.........e o adevarata nebunie..........lucruri ffff frumoase.........nici prin cap nu mi treceau......eu alergand dupa decorarea salii pt nunta si alte chestii m am uitat si pe poliante,cataloage pt botez.........am ramas ff impresionata.........cel putin decorul salii,are leg directa cu un copil,cu o tematica aparte.........chiar mi a placut............

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    va sugerez pt organizarea unui botez sa dati pe la cateva agentii de organizare........pt lumanari,aranj salii.........e o adevarata nebunie..........lucruri ffff frumoase.........nici prin cap nu mi treceau......eu alergand dupa decorarea salii pt nunta si alte chestii m am uitat si pe poliante,cataloage pt botez.........am ramas ff impresionata.........cel putin decorul salii,are leg directa cu un copil,cu o tematica aparte.........chiar mi a placut............
    Stiu ca am vazut undeva niste kituri pentru marturii pentru botez si erau superbe! Dar pentru asta trebuie sa imi conving barbatul...
    Si va trebui sa caut DJ ca lumea.... ma ajuta cineva?

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    Stiu ca am vazut undeva niste kituri pentru marturii pentru botez si erau superbe! Dar pentru asta trebuie sa imi conving barbatul...
    povestea irina de un dj super .......luiza si irina au facut rev unde am fost noi la intal si au zis ca dj a fost superrrrrrrrrrrrrrr..........s a dansat pe mese........

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de dj Vezi mesajul
    noi la nunta am avut un DJ care si-a facut toti banii .. e luat de la agentie dar daca vrei pot sa te pun in contact....

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    iti mai aduci aminte vreu site ceva??? simt ca am nevoie de inspiratie

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    iti mai aduci aminte vreu site ceva??? simt ca am nevoie de inspiratie
    pai pe site nu au afisat nimic de botez.......tre sa mg la ei si sa te uiti pe cataloage.......cei mai inspirati si cu poze de la botezuri realiz de ei sunt cei de la casa co_ _ _ _............te ai prins de firma??.........sa nu zica ca le fac reclama........au si cataloage........mi se par cei mai doc la cap botezuri.........merita sa mg pe la ei.........sunt cei care le au facut nunta lui virinel si hormonika

Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us