Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 15

Subiect: machiaj si coafura in severin

Inregistrat
    13.05.2010

Implicit machiaj si coafura in severin

Buna, sunt destul de noua de acest forum , am nunta 11 septembrie si nu stiu unde sa ma coafez si sa ma machiez in severin. precizez ca sunt din timisoara.aveti vreo idee?voi unde v-ati machiat si coafat?mersi

Implicit Re: machiaj si coafura in severin

buna,si eu am tot pe 11 septembrie la decebal.tu unde ai? si eu stau tot in timisoara si am aceeasi problema ca si tine,nu stiu unde sa ma fac .daca afli ceva sa ma anunti si pe mine .

Inregistrat
    13.05.2010

Nunta va fi de fapt in strehaia, dar cum acolo nici gand sa gasesc profesionisti,o sa merg in dimineata nuntii la severin. sper sa gasim pe cineva profi pana la urma. eu merg sambata asta sa ma interesez,poate aflu ceva

Inregistrat
    06.03.2008

Citat Postat de girlme Vezi mesajul
    Nunta va fi de fapt in strehaia, dar cum acolo nici gand sa gasesc profesionisti,o sa merg in dimineata nuntii la severin. sper sa gasim pe cineva profi pana la urma. eu merg sambata asta sa ma interesez,poate aflu ceva
    in legatura cu acest subiect fetele au discutat la miresici de severin. is acolo pareri despre saloanele din severin

Inregistrat
    06.03.2008

s_a discutat mult despre salonul ma damme pe care si eu il recomand

Inregistrat
    07.12.2010

Citat Postat de corinutza_mica Vezi mesajul
    s_a discutat mult despre salonul ma damme pe care si eu il recomand
    Eu m_am aranjat la Ma damme.Intr-adevar foarte bune serviciile.Coafura mi-a iesit mai bine decat ma asteptam si machiajul la fel.Eu am fost pt coafura la doamna Marga si pt machiaj la Lavinia,carora le multumesc mult de tot!

Inregistrat
    07.04.2010

Citat Postat de girlme Vezi mesajul
    Buna, sunt destul de noua de acest forum , am nunta 11 septembrie si nu stiu unde sa ma coafez si sa ma machiez in severin. precizez ca sunt din timisoara.aveti vreo idee?voi unde v-ati machiat si coafat?mersi
    buna eu ma voi coafa la un salon pe crisan....am fost foarte incantata de proba
    Mascota miresicilor de 2011
    nunta noastra:https://picasaweb.google.com/1111305...5567718/Coafat
    I'm not crazy, I'm planning a wedding!

buna fetele.am avut nunta pe 11 iunie si m-am aranjat la salonul madamme de la decebal..coafat si machiat dna doina..a iesit superrr..am fost foarte multumita..iar manichiura si pedichiura la o colega de acolo..fiind la fel de multumita..recomand cu incredere..

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us