Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 10

Subiect: Firma decoratiuni Targu Neamt

Inregistrat
    30.04.2010

Implicit Firma decoratiuni Targu Neamt

salutare miresici din targu neamt! din pacate oraselul nostru e cam micut si nu prea sunt firme de decoratiuni...as vrea ca tema nuntii sa fie ivory cu fuchsia,dar nu cred ca voi gasi aceste culori...voi ati apelat la serviciile altor firme? de prin Piatra sau Iasi? stiu doar de Flora decor si D&D ...am inteles ca cei de la flora sunt mai seriosi si au mai multe accesorii...ramene de vazut...voi ce spuneti?

Inregistrat
    02.07.2010

Implicit Re: firma decoratiuni targu neamt

Salutare!Eu am apelat la serviciile firmei D&D si sunt foarte multumita.Au foarte multe accesorii,nuante la huse,la esarfe si parerea mea este ca au lucruri mai speciale decat cei de la Flora Decor,si de vrei ceva mai deosebit ai ce sa-ti alegi.Din cate stiu eu majoritatea persoanelor "mai pretentioase" au lucrat cu firma D&D.Iar in privinta seriozitatii nici vorba,sunt niste oameni foarte seriosi si amabili in acelasi timp.Daca mai ai ceva nelamuriri astept mesaj

Inregistrat
    30.04.2010

mai ai putin si vei fi miresica! sa ai o nunta de vis! eu vreau sa fac nunta pe alb si ciclame ,dar nu cred ca voi gasi culoarea asta...si cred ca orice firma imi va cere sa pun jumatate din suma pentru cumpararea materialelor...chiar nu stiu ce sa fac! Si eu vreau sa fac nunta la Agapia.Sa imi spui si mie cum a iesit a ta,daca a fost ok totul...mancarea,servirea,seriozitatea celor de acolo,te rog mult! o seara frumoasa!

Inregistrat
    16.07.2010

Citat Postat de lushyk Vezi mesajul
    mai ai putin si vei fi miresica! sa ai o nunta de vis! eu vreau sa fac nunta pe alb si ciclame ,dar nu cred ca voi gasi culoarea asta...si cred ca orice firma imi va cere sa pun jumatate din suma pentru cumpararea materialelor...chiar nu stiu ce sa fac! Si eu vreau sa fac nunta la Agapia.Sa imi spui si mie cum a iesit a ta,daca a fost ok totul...mancarea,servirea,seriozitatea celor de acolo,te rog mult! o seara frumoasa!

nu fi asa pesimista, eu cred ca vei gasi ceea ce cauti, insa trebuie sa te interesezi mai din timp sa vezi cam cu ce nuante lucreaza ei si iti vei face o idee. apropo si eu am nunta la pensiunea agapia...

Inregistrat
    22.01.2012

Implicit dilema

am o intrebare pt miresele din tg neamt-- ce e mai avantajos ca pret si calitate? sa accept decoratiunile propuse de restaurantul unde fac nunta(Eden)? sau sa apelez la serviciile unei firme specializate?

Inregistrat
    29.02.2012

Implicit Re: dilema

Citat Postat de essenzza Vezi mesajul
    am o intrebare pt miresele din tg neamt-- ce e mai avantajos ca pret si calitate? sa accept decoratiunile propuse de restaurantul unde fac nunta(Eden)? sau sa apelez la serviciile unei firme specializate?
    Am trecut si eu prin aceasta dilema. Am facut nunta la Piatra Neamt la un restaurant cu pretentii. Am dorit sa facem ornamente cu o firma dar restaurantul ne-a recomandat ornamentele lor si am fost complet dezamagiti in ziua nuntii.
    Alegerea va apartine cu cine decorati, dar nu va doresc sa aveti surpriza neplacuta pe care am avut-o eu.
    Eu sunt din Tg.Neamt si am participat la multe nunti in localitate si inainte de nunta mea si dupa. Dar ornamente mai frumoase ca cele facute de Flora Decor nu am intalnit nici in Piatra Neamt, nici in imprejurimi.

Merita sa te interesezi. Va doresc o nunta de vis!

Inregistrat
    29.03.2012

Implicit Re: dilema

Draga mea,tin sa te contrazic in ceea ce spui.Eu sunt din Piatra-Neamt,am avut nunta in Targu-Neamt,la Casa Arcasului,iar cei de acolo mi-au recomandat firma de decoratiuni D&D.Vreau sa-ti spun ca am fost foarte multumita de ei,mi-au facut niste aranjamente florale superbe,si un decor pe masura,preturile fiind foarte ok in comparatie cu Flora Decor care mi se par "de moda veche in ale ornatului",iar de pret nu mai vorbesc.Va recomand cu incredere serviciile firmei D&D,cu siguranta veti fi foarte multumiti de decor,aranjamente,pret,etc.

Inregistrat
    17.04.2012

Implicit Re: Firma decoratiuni Targu Neamt

Fetelor, eu nu sunt partinitoare. Am avut nunta, a... trecut, cu bune, cu rele, dar ce spui tu, Mariana341, cam miroase a reclama si nu prea are logica. Cert este ca si eu am avut nunta tot la Casa Arcasului, spre finalul lunii iulie 2011, si tot cu firma D&D care mi-a promis multe si la un pret..sa zic, rezonabil, nu ieftin.. dar, nevrand sa-mi supar nasii, care erau prieteni cu ei, am acceptat. Cand s-a terminat nunta, nota de plata a fost aproape dubla fata de pretul cu care ne-am inteles, pretinzand ca sunt multe consumabile..etc. Asa ca...

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us