Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 11

Subiect: Medici ginecologi / Clinici in Dambovita

Implicit Medici ginecologi / Clinici in Dambovita

Buna dimineata dragi miresici!
    M-am gandit sa deschid acest subiect deoarece cred ca nu sunt singura care se confrunta cu probleme de aceasta natura si orice sfat este binevenit.
    Voi la ce doctori mergeti? Cum vi se par? Cum va tratateaza? La ce clinici va faceti analizele?
    Sper ca impreuna sa descoperim doctori competenti si in jufetul nostru si care isi dau interesul pt sanatatea noastra.
    Va astept sa povestim si experientele, placute sau mai putin placute, traite la ginecolog.

Implicit Re: Medici ginecologi / Clinici in Dambovita

Miresici din Dambovita, la ce doctori mergetii?
    Eu am o problema (ovare micropolichistice) si momentan merg la un medic care mi se pare ok dar parca as vrea sa vad ce medici imi recomandati si voi, pt ca o a doua parere nu strica niciodata

Inregistrat
    17.09.2009

Citat Postat de larryssa83 Vezi mesajul
    Eu am o problema (ovare micropolichistice) si momentan merg la un medic care mi se pare ok dar parca as vrea sa vad ce medici imi recomandati si voi, pt ca o a doua parere nu strica niciodata
    Buna,
    Am vazut topicul deschis de tine dar chiar nu am pe cine sa iti recomand...poate in aceeasi situatie sunt si celelate miresici...
    Am fost la multi (despere care primisem aprecieri fosrte bune) si nici unul nu i-a dat de cap: unul imi recomanda antibiotice, altul imi spunea ca antibioticele agraveaza ceea ce am si tot asa am facut zeci de tratamente fara nici un rezultat.
    Intr-un final am mers in Bucuresti si am rezolvat cat de cat...

Citat Postat de coditza31 Vezi mesajul
    Buna,
    Am vazut topicul deschis de tine dar chiar nu am pe cine sa iti recomand...poate in aceeasi situatie sunt si celelate miresici...
    Am fost la multi (despere care primisem aprecieri fosrte bune) si nici unul nu i-a dat de cap: unul imi recomanda antibiotice, altul imi spunea ca antibioticele agraveaza ceea ce am si tot asa am facut zeci de tratamente fara nici un rezultat.
    Intr-un final am mers in Bucuresti si am rezolvat cat de cat...
    Uff...de asta ma tem si eu..momentan merg la doctorita Raluca Matei. A fost singura care mi-a spus ca degeaba foloseam eu ovule pt o asa zisa rana pe col, ce aveam eu era o ectopie. Imi place de ea ca iti explica si are rabdare.

Inregistrat
    17.11.2008

Eu merg la dna doctor Usdris Daniela , la Polimed.....mie mi-a placut cum s-a purtat cu mine...acum nu stiu ce sa zic....o poti testa si tu...un control de rutina nu strik ...si apoi iti faci singura parere ce si cum...o zi buna

Citat Postat de fluieraru_mihaela Vezi mesajul
    Eu merg la dna doctor Usdris Daniela , la Polimed.....mie mi-a placut cum s-a purtat cu mine...acum nu stiu ce sa zic....o poti testa si tu...un control de rutina nu strik ...si apoi iti faci singura parere ce si cum...o zi buna
    Am fost la ea si a fost ok. Initial am fost foarte suparata pt ca a doua zi dupa ce am fost la control am fost sa imi recoltez pt testul Papanicolau si doctorita care mi-a recoltat mi-a zis ca am rana pe col si m-a intrebat daca stiam. I-am spus ca mi-am facut control chiar cu o zi inainte si d-na Usdris nu mi-a zis nimic. Atunci am fost foarte dezamagita si am avut o parere proastra despre dansa. Dupa 2 ani de la incident am aflat ca nu era rana ce aveam eu si ma gandesc ca poate ea si-a dat seama si din cauza asta nu a spus nimic. Oricum eu la Polimed imi fac analizele.

Inregistrat
    29.02.2008

Citat Postat de larryssa83 Vezi mesajul
    Buna
    si eu tot la Raluca Matei merg. Mi-a recomandat-o o prietena care a reusit sa faca bebe cu tratamentul de la ea. Si eu tot pt bebe am ajuns la ea. Mie mi-a placut de ea, are rabdare cu pacientele ei si- si da interesesul. Dezavantajul la ea este ca nu lucreaza la spital aici si va trebui sa nasti cu alt medic.

Citat Postat de flory_78 Vezi mesajul
    Buna
    si eu tot la Raluca Matei merg. Mi-a recomandat-o o prietena care a reusit sa faca bebe cu tratamentul de la ea. Si eu tot pt bebe am ajuns la ea. Mie mi-a placut de ea, are rabdare cu pacientele ei si- si da interesesul. Dezavantajul la ea este ca nu lucreaza la spital aici si va trebui sa nasti cu alt medic.
    Si mie mi se pare foarte de treaba. Eu mai merg in martie la ea cand intrerup anticonceptionalele si apoi incepem sa lucram la proiectul bebe.
    Tu de cand mergi la ea? Ce tratament ti-a recomandat?

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us