Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 43 din 43

Subiect: Vestimentatie pentru miri

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: Vestimentatie pentru miri

Citat Postat de alis_madalina Vezi mesajul
    Dar de facut la comanda la Sorste? am inteles ca e fain si ca pret e rezonabil. dar am incercat sa ajung si nu am nimerit fabrica. am facut dreapta acolo la baritiu si am mers inainte am trecut de biserica si apollo dar nu stiu care e denumirea fabricii si portarul zicea ca nu e acolo. stiti cumva unde e mai exact?

Poate a cumparat de la Sorste. Uneori gasesti la vanzare la subsol la Fashion Center. La Sorste nu stiu daca mai au partea de confectii, daca da, intrarea era o usa alaturata de cea a hotelului. Prin spate pe unde ai mers tu e intratrea de la tricotaje, adica in fata la Apolo faceai dreapta in curtea respectiva si mergeai pana in capat.

Inregistrat
    31.01.2013

Citat Postat de alina512 Vezi mesajul
    Poate a cumparat de la Sorste. Uneori gasesti la vanzare la subsol la Fashion Center. La Sorste nu stiu daca mai au partea de confectii, daca da, intrarea era o usa alaturata de cea a hotelului. Prin spate pe unde ai mers tu e intratrea de la tricotaje, adica in fata la Apolo faceai dreapta in curtea respectiva si mergeai pana in capat.
    Pana la urma am facut rost de un nr de tel de pe net si am vb cu d-na care era la fabrica si a venit la magazin la Fashion Center si ne-a aratat niste materiale si costa vreo 12 mil. Dar dupa aceea am ajuns la Apaca la Buc si am rezolvat. Am luat costum cu 7 mil. Mersi oricum!

Inregistrat
    16.03.2013

Noi ne-am gandit sa facem costumul la comanda. pana aici totul bine, dar nu gasim materiale bune pentru costumul de mire. aveti idee vreun loc sau site care sa se ocupe cu asa ceva ?

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us