Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 29

Subiect: Stimex - Fetesti

Inregistrat
    28.08.2009

Implicit Stimex - Fetesti

Buna, sunt o miresica de 2011 care va avea nunta in Fetesti la restaurantul Stimex...are recomandari f bune, mancare buna, ospatari binevoitori, patronul la fel. Avem cunstinte care au facut nunta la acest restaurant si au fost foarte multumiti de absolut tot asa ca nu prea avem de ce sa ne facem probleme.
    Nu e nici o miresica din Fetesti pe aici?

Inregistrat
    14.02.2008

Implicit Re: Restaurant Stimex Fetesti

Citat Postat de ********** Vezi mesajul
    Buna, sunt o miresica de 2011 care va avea nunta in Fetesti la restaurantul Stimex...are recomandari f bune, mancare buna, ospatari binevoitori, patronul la fel. Avem cunstinte care au facut nunta la acest restaurant si au fost foarte multumiti de absolut tot asa ca nu prea avem de ce sa ne facem probleme.
    Felicitari pentru alegerea facuta!Eu am nunta anul asta si tot la Stimex o sa se desfasoare.O locatie super,servirea la fel,iar de angajati si patron,numai de bine!Si sora mea a facut nunta tot aici.Nu vei regreta.

Inregistrat
    30.08.2010

Implicit Re: Stimex - Fetesti

Buna,

Si eu am anul viitor nunta si tot la Stimex va fi. Inca nu am hotarat ce formatie sa alegem? Aveti vreo sugestie?

Inregistrat
    07.12.2010

Buna...sunt si eu o miresica de 2011... imi puteti da mai multe detali despre rest. 2 colonei???..cum sunt meniurile...si ce parare aveti despre restaurant....mersiii

Inregistrat
    07.12.2010

Unhappy fotograf

Buna...miresicilor..
    imi dati si mie un nr de telefon de un fotograf bun din fetesti....va pup.
    va las mess meu [email protected]

Inregistrat
    28.08.2009

Implicit Re: fotograf

Citat Postat de a_ancka Vezi mesajul
    Buna...miresicilor..
    imi dati si mie un nr de telefon de un fotograf bun din fetesti....va pup.
    va las mess meu EMAIL STERS
    Eu il voi avea pe Iulian Tanase.

Inregistrat
    28.11.2010

Citat Postat de ********** Vezi mesajul
    Buna,
    si eu tot in Fetesti ma voi casatori, in 2011 ca si tine, numai ca noi am ales ceva mai aparte, adica pe malul apei, la Popescu...Stiu ca nu se fac nunti acolo...dar acolo ne dorim si sper sa fie bine. Cred ca am fost la nunti la Stimex, parca e cel numit 2 Colonei? Nu sunt din Fetesti si nu prea stiu denumirile, inca.... Daca ai vreo sugestie pentru formatie, te rog spune-mi si mie pe cine ati ales si cat va costa. Si ce altceva mai poate fi util...de fapt, pentru ca nu prea stiu prin Fetesti cum se organizeaza nuntile.
    Merci frumos si spor la organizare!
    La multi ani! si un An Nou plin de fericire va doresc!

Inregistrat
    28.08.2009

Citat Postat de bobolina Vezi mesajul
    Buna,
    si eu tot in Fetesti ma voi casatori, in 2011 ca si tine, numai ca noi am ales ceva mai aparte, adica pe malul apei, la Popescu...Stiu ca nu se fac nunti acolo...dar acolo ne dorim si sper sa fie bine. Cred ca am fost la nunti la Stimex, parca e cel numit 2 Colonei? Nu sunt din Fetesti si nu prea stiu denumirile, inca.... Daca ai vreo sugestie pentru formatie, te rog spune-mi si mie pe cine ati ales si cat va costa. Si ce altceva mai poate fi util...de fapt, pentru ca nu prea stiu prin Fetesti cum se organizeaza nuntile.
    Merci frumos si spor la organizare!
    La multi ani! si un An Nou plin de fericire va doresc!
    Buna, am auzit si eu de Popescu, de fapt stiu pe cineva care vroia sa faca nunta acolo dar s-au razgandit din cauza ca se gandeau ca vor fi tantari seara. Este frumoasa locatia oricum! Stimex este de fapt 2 Colonei intradevar dar noi intre timp ne-am razgandit si vom ace nunta la Custura. Noi nu vom avea formatie, ci DJ(este mai ieftin si asta ne si dorim de fapt). In legatura cu decoratiunile avem o doamna care se va ocupa de ele. In rest nu stiu ce as putea sa-ti mai spun...cate persoane veti avea la nunta?

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us