Pagina 1 din 108 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 861

Subiect: Miresici soferite

Inregistrat
    03.01.2007

Post Miresici soferite

eu am permisul de 2 ani,dar nu conduc zilnic,in schimb am grija ca atunci cand mergem la o petrecere sa-l aduc intreg pe puiul meu acasa eu consider ca e bine ca ambii parteneri sa posede permis ca niciodata nu se stie

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: sunt soferite pe aici?

eu am permis de la 18 ani dar nu am condus de atunci LOOOL. o sa trebuiasca sa ma reapuc pt cand imi gasesc de lucru vara asta. imi trebuie o masina dar nu stiu ce sa imi iau. ma gandeam la una mica, de dama, gen smart, beetle, mini vechi etc. aveti vreo sugestie?

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de ryanaro Vezi mesajul
    eu am permis de la 18 ani dar nu am condus de atunci LOOOL. o sa trebuiasca sa ma reapuc pt cand imi gasesc de lucru vara asta. imi trebuie o masina dar nu stiu ce sa imi iau. ma gandeam la una mica, de dama, gen smart, beetle, mini vechi etc. aveti vreo sugestie?
    mie imi place foarte mult ford k sau nissan micra sunt micute si se conduc usor.

Inregistrat
    29.08.2006

si yo am permisu d la 18 ani..si atunci eram innebunita sa conduc...da' s-a dovedit a fi un moft....acu o fac rar

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    si yo am permisu d la 18 ani..si atunci eram innebunita sa conduc...da' s-a dovedit a fi un moft....acu o fac rar
    lasa ca e bun niciodata nu se stie

Inregistrat
    20.04.2006

eu am permisul din iunie 2004, iar de atunci, am condus zilnic...mai ales ca serviciul meu este putin mai departe de casa si asa am reusit sa capat si experienta

Inregistrat
    07.02.2005

daca e o masina pe care n o suport, e ford fiesta. cumnatul meu are asa ceva, iar cand am fost in franta acuma am avut ford fiesta ca masina de inchiriat. e ingrozitoare.

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de monis Vezi mesajul
    eu am permisul din iunie 2004, iar de atunci, am condus zilnic...mai ales ca serviciul meu este putin mai departe de casa si asa am reusit sa capat si experienta
    bravo eu din pacate nu pot spune acelasi lucru eu conduc mai rar pt ca am agatat-o putin in benzinarie si de atunci imi e teama sa merg singura,dar dak e cineva in dreapta e ok

Pagina 1 din 108 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us