Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 52

Subiect: Pensiunea Andreea

Inregistrat
    21.10.2009

Wink Pensiunea Andreea

Intentionam sa ne casatorim in 2012 dar stiu ca e bine sa caut sala de pe acum.Avand in vedere ca am doar 50 de invitati ma gandeam la Pensiuna Andreea.Astept si alte propuneri sau sa impartasiti opinii despre aceasta.

Inregistrat
    21.10.2009

Implicit Re: Pensiunea Andreea

chiar nu a facut nimeni nunta acolo?sau poate ati facut altundeva cu un numar mic de invitati si imi povestiti cum a fost.

Inregistrat
    22.08.2007

eu am fakut nunta acolo...ce pot sa spun..mancare ireprosabila! totul a fost super bine ! ...atat numa sa fii atenta la asezarea meselor ! eu daca nu treceam pe acolo devreme tare era aiurea! incurcasera asezarea cu nunta de duminica
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    21.10.2009

Multumesc Ioana!De mancare stiu ca este foarte buna, am mancat pe acolo, insa la o nunta nu am fost niciodata si na....nu neaparat un restaurant isi pastreaza standardele la o petrecere.Intradevar, pozele sunt foarte frumoase, chiar imi place combinatia de alb cu visiniu.Apropo, decoratiunile sunt de la ei sau ai incheiat tu un contract cu cineva?

Inregistrat
    22.08.2007

hmm nu e visiniu ....e undeva spre bordo dar se vede asa in poze! pai cand am vb cu patronu el mi ia recomandat pe cei de langa kodak pt ca au contract semnat cu ei si iti da mai ieftin! oricum tipii de acolo sunt super de treaba ( eu am avut casuta din partea lor si sincer nu se merita sa investesti in ea ca oricum pe urma nu ai ce sa faci )oricum restaurantu cu tot cu terasa are capacitate de 180 maxim ! ideea e ca eu am avut nunta mai mica(ca nr de persoane) pt ca sunt inca in doliu( tatal meu a decedat in martie anul asta )....si patronu o zis k nu mai face nunti asa mici (50 persoane) dar sincer sunt rece comentariile si o tinut cont ca il stia pe tata bine! am avut bere de la ei in butoi pus afara pe terasa! era asa recesi buna ca pot sa zic ca dimineata nu mai era nimic ! oricum cat despre nr de persoane eu am fost f multumita ca oricum mia iesit mai mult decat unii care au avut dublu nr de persoane la nunta 1 deci dupa mine nu conteaza cantitatea ci calitatea !

Inregistrat
    21.10.2009

Mie chiar mi se apre unrestaurant care sa puna pe 1 loc calitatea si nu cantitatea, de aceea optasem ca 1 varianat pt el.Sper sa se mai razgandeasca pe viitor in privinta organizarii de nunti mai restranse...sau cine stie, poate ma razgandesc eu.

Inregistrat
    22.08.2007

Citat Postat de reeat Vezi mesajul
    Mie chiar mi se apre unrestaurant care sa puna pe 1 loc calitatea si nu cantitatea, de aceea optasem ca 1 varianat pt el.Sper sa se mai razgandeasca pe viitor in privinta organizarii de nunti mai restranse...sau cine stie, poate ma razgandesc eu.
    eu iti spun k la inceput sa-i zici un nr mare de persoane...oricum cu o sapt inainte ii dai nr exact de persoane! nu are ce sa-ti mai spuna! da sa stii ca o sa ai parte de calitate si cantitate! f multa mancare ! printre pensiuni e pe primul loc( alaturi de cucorani)!

Inregistrat
    08.03.2010

Daca tot este subiectul cu Pensiunea Andreea deschis tin sa imi spun si eu parerea. In calitate de invitat la o nunta organizata acolo am observat urmatoarele: invitatii sunt cam inghesuiti la mese, cand tragem scaunul in spate il loveam pe cel din spatele meu; ringul de dans este mic, foarte alunecos, cu doi stalpi pe mijloc; mancarea nu se compara cu cea de la Cucorani (la Cucorani este cea mai buna din oras). Personalul este atent cu cei de la masa si restaurantul arata bine.

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us