Pagina 3 din 24 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 191

Subiect: Pantofi mire

Inregistrat
    17.10.2006

Implicit Re: Pantofi mire

Citat Postat de c02111983 Vezi mesajul
    i-am luat din cocor de la et.1 de la comod cum urci pe scarile rulante in spate si am dat 150 ron.

Cum doar 150 Ron? Mi se pare un pret f bun si sunt f frumosi!

Ingerasul Guest

Implicit Re: Pantofi pe comanda nr mic (37)

Da stiu, si pe mine ma apuca damblalele...de parca toata populatia de sex masculin tre' sa poarte peste 39 !!! sau numai modele de moshi...sa le dea la oferta cu bastoane ...

ce mi-au mai spus unii si altii, ca am putea sa luam un 38 , sa-i atasam branturi...da' nu stiu daca o sa stea piciorul lejer ...

si eu tot la cocor am incercat, ca sunt vreo 3-4 magazine care fac pe comanda...dar degeaba!!!

Ingerasul Guest

Implicit Re: Pantofi pe comanda nr mic (37)

Citat Postat de LILICA Vezi mesajul
    Credeam ca numai noi stam pe picior mic, al meu poarta 39, dar la anumite modele de pantofi trebuie cu cel putin un nr. mai mic.
    NU gasesti, am cautat in disperare. Adica nu modelul dorit de noi, care trebuia sa fie masura 38-37.

numar mic la pantof... mai usor decat mine... verigheta mai mica ...dar stii ce se spune... esentele tari se tin in sticlute mici!!!!

Ingerasul Guest

Citat Postat de pitzupetro Vezi mesajul
    Cum doar 150 Ron? Mi se pare un pret f bun si sunt f frumosi!
    da, sa stii ca la cocor gasesti lucruri la preturi foarte bune ...si noi am gasit in vreo 2 locuri pantofi pe modelul dorit, pe culoarea dorita...da nu pe masura!!!

Inregistrat
    13.10.2006

Citat Postat de c02111983 Vezi mesajul
    i-am luat din cocor de la et.1 de la comod cum urci pe scarile rulante in spate si am dat 150 ron.

Arata foarte bine ! Si in orice caz arata ca si cum ar fi costat mai mult! Trebuie sa facem si noi o incursiune in acest sens!

Inregistrat
    02.03.2007

noi am luat pantofii de mire de la Musette... au un calapod foarte bun, pielea este moale si sunt foarte comozi...

Inregistrat
    22.10.2006

Citat Postat de AlexandraGiorgiana Vezi mesajul
    Eu lucrez la o fabrica de incaltaminte (din piele),productia principala fiind pentru barbati, am ceva idei despre incaltaminte...Sfatul meu este ca nu merg pantofi albi la costum gri de nici o culoare...Mai degraba gri sau pe negru, cu o curea asortata ...
    Da-mi si mie un sfat, unde gasesc pantofi clasici gri, ca am cautat peste tot si toata lumea zice ca nu se fac gri. Da-mi te rog un nr. de tel pe privat

Inregistrat
    09.01.2007

Citat Postat de anne_mary Vezi mesajul
    Spuneti si mie ce Pantofi se potrivesc la Costum gri descis??? Alb sau gri? ce spuneti????
    Eu as asorta pantofi negri!!!!!! Sunt mai eleganti!!!!!!!

Pagina 3 din 24 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us