Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 17

Subiect: Catex

Inregistrat
    05.12.2006

Implicit Catex

buna fetelor,
    luna vitoare am si eu nunta la catex..astept pareri..

Inregistrat
    05.12.2006

Implicit Re: restaurant catex

Citat Postat de romanianblues Vezi mesajul
    buna fetelor,
    luna vitoare am si eu nunta la catex..astept pareri..
    mai da nimeni..chair rau stam la capitoul net la noi la tara...se pare..nimic..ufi ufi..

Inregistrat
    18.05.2009

mai da nimeni..chair rau stam la capitoul net la noi la tara...se pare..nimic..ufi ufi..
    Buna,

si eu tot la catex voi avea nunta la anul, iar pe net chiar ca nu am gasit nici o intormatie despre restaurant! Chiar rau! te intreb pentru cate pesoane ai rezervat retsaurantul? si daca te-a obligat restaurantul la ceva huse, fete de mese aranjamnete? eu nu am discutat cu ele lucru asta! din cate am inteles la servire se vor aduce ceva ospatari ce trebuiesc plati!

Inregistrat
    05.12.2006

Citat Postat de savian Vezi mesajul
    Buna,

si eu tot la catex voi avea nunta la anul, iar pe net chiar ca nu am gasit nici o intormatie despre restaurant! Chiar rau! te intreb pentru cate pesoane ai rezervat retsaurantul? si daca te-a obligat restaurantul la ceva huse, fete de mese aranjamnete? eu nu am discutat cu ele lucru asta! din cate am inteles la servire se vor aduce ceva ospatari ce trebuiesc plati!
    pai..sa o luam pe rand..nu m-au obligat la nimic..adik..eu imi pot aduce pe cine vreau eu sa imi aranjeze localul..si de ospatari ...la toate localurile din cl sa platesc ospatarii extra..asa k e ceva obisnuit..
    eu am rezervat pentru 70 de familii..cam asa..ma rog +/- 5 familii...si in rest cam atat..tipa de acolo e f dragutza, sau cel putin asa pare, dak am avut intrebari ea mi-a raspuns mereu..acum am sa iti spun dupa nunta cum a fost
    ceea ce stiu este ca am mai fost la cateva nunti acolo si a fost chiar ok, adik mancarea ok, servirea buna..si cam atat..da mancarea chiar am remarcat-o ca era chiar buna..da asta acum 2 ani..anul trecut nu am avut nici o nunta acolo si de aceea interbam si eu..dar se pare ca nimeni nu vrea sa dea nicio informatie..dak mai ai intrebari..poate te pot lamuri

Inregistrat
    18.05.2009

Ms mult pentru raspunsuri, si eu tot undeva la maxim 150 de pesoane am si noi mai mult am vorbit cu contabila, cea care se ocupa si de catering pentru politistii din calarasi, sefa de restaurant era acasa. Noi am fost si am vorbit prin aprilie anul acesta si ziceau ca vor sa faca si terasa, stii ceva daca s-au apucat de treaba?

Inregistrat
    05.12.2006

hmmm..terasa?? la ce te referi? terasa exista..si e viabila..eu chiar am fost la o nunta acolo ..si a avut 100 de fam, si a aranjat si terasa..a fost ok..dar e cam racoare seara de stat acolo..nunta fiind prin august, si noi am stat pe o terasa..plus ca nu vezi nimic..numai asa..dak vrei sa iasa lumea afara..da in rest ..nu te-as sfatui..noi am plecat de la nunta cu pricina pe la 2 noaptea, k era frig..si ne cam plistisisem..eram departe de actiune..dar terasa arata ok..dak la asta te referi..

Inregistrat
    18.05.2009

hmmm..terasa?? la ce te referi? terasa exista..si e viabila..eu chiar am fost la o nunta acolo ..si a avut 100 de fam, si a aranjat si terasa..a fost ok..dar e cam racoare seara de stat acolo..nunta fiind prin august, si noi am stat pe o terasa..plus ca nu vezi nimic..numai asa..dak vrei sa iasa lumea afara..da in rest ..nu te-as sfatui..noi am plecat de la nunta cu pricina pe la 2 noaptea, k era frig..si ne cam plistisisem..eram departe de actiune..dar terasa arata ok..dak la asta te referi..

Noi nu am fost la nici o nunta la catex, ci doar cand am dat avansul pentru nunta, iar contabila asa se lauda ca s-ar putea sa se extinda. iti spun ce am auzit. Doream sa te intreb tu pe ce culorii iti faci aranjamnetle si decoratiunile de la restaurant?

Inregistrat
    05.12.2006

nu s-au extins..e la fel..
    asa..culorile sunt visiniu si crem...k localul nu prea permite altceva..si am si tema la nunta..fluturii..si am fluturi peste tot...am gasit eu ceva pe net..cam asa ar trebui sa arate..
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us