Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 55

Subiect: Imperial Ballroom Cismigiu

Inregistrat
    31.08.2010

Implicit

multumesc pt indurajari!
    dah..intr-adevar, sunt un om stresat.
    sunt foaarte incantata de ei..si de sala si de personal..e aiurea pt ca am cautat mult un loc potrivit si acum parca mi se pare ciudat sa imi placa tot...sa n-am nimic de obiectat. om stresat cum ziceam
    de unde-ti iei rochia? io ma gandeam sa o fac..ca ajunge la 2000 de lei facutu..fata de cumparat..cele care-mi plac sunt peste 3500 lei..ai vreo idee?

iar de formatie..cred ca o sa iau in considerare oferta unor colaboratori de-ai lor..dj cu foto si video 1200 E...
    parca-i rezonabill.parca..si ma gandesc ca daca au lucrat cu ei se si cunosc..se inteleg...stiu unghiurile din sala..etc etc..mm?
    Ultima editare de MissSwan : 02.09.2010 15:32:06

Implicit Re: Imperial Salon

Buna,
    Rochia m-a gandesc s-o cumpar, n-am nevoie d-un stres in plus. Am vazut ceva frumos la Vera Sposa. Nu stiu ce sa fac, s-o iau de pe acum, cat sunt reduceri, sau sa mai stau?
    Referitor la pachetul lor, e foarte convenabil, daca stai sa te gandesti. Numai un fotograf te costa 300-700 euro, dj: 250-500 si de filmat tot p-acolo. Eu cel putin o sa pun accent mai mult pe fotografii si mai putin pe filmare. Dar pentru ca stiu ce invitati am si, mai important, ce-mi place,o sa incercam sa contractam o formatie. Partea nasoala e cu banii, da vdm cum ne descurcam.
    Pe ce data ai nunta/petrecerea?

Inregistrat
    17.09.2010

Buna,

Ma intereseaza si pe mine aceasta locatie, imi place mult cum arata salonul.
    Voi pentru ce meniu ati optat?pentru cel all inclusive?
    Ce avans ati dat, si daca ati primit chitanta(factura) pentru banii dati, din cate stiu nu se obisnuieste sa dea chitanta.

Merci!

Inregistrat
    16.07.2010

Citat Postat de dany_ony Vezi mesajul
    Buna,

Ma intereseaza si pe mine aceasta locatie, imi place mult cum arata salonul.
    Voi pentru ce meniu ati optat?pentru cel all inclusive?
    Ce avans ati dat, si daca ati primit chitanta(factura) pentru banii dati, din cate stiu nu se obisnuieste sa dea chitanta.

Merci!
    La salon Imperial iti da factura si chitanta daca ai nevoie inca de la avans . Ei oricum ti-o dau la final , am vorbit cu cei care au facut nunta acum pe 18 sept. Preturile am inteles ca au Tva inclus.

Inregistrat
    17.09.2010

Citat Postat de Mireille28 Vezi mesajul
    La salon Imperial iti da factura si chitanta daca ai nevoie inca de la avans . Ei oricum ti-o dau la final , am vorbit cu cei care au facut nunta acum pe 18 sept. Preturile am inteles ca au Tva inclus.

Merci Mireille28 de info, am sa merg pana la urma la cest salon sa ma conving, vad ca toata lumea are cuvinte de lauda la adresa locatiei si a celor care se ocupa cu organizarea.
    Tu ce varianta de meniu ai ales, la ce pret?
    Cum stai cu pregatirile?

Citat Postat de Mireille28 Vezi mesajul
    Cand am dat avansul, nu mi s-a dat factura, dar nici n-am cerut. Oricum, in contract este stipulata suma achitat, asa ca are cam aceeasi valoare, asta daca n-o decontam .
    Draguta, te-ai gandit la aranjamente? Ce culoare iti alegi? Ma gandeam la grena, ptr. mine, da cica nu mai este la moda. Ce zici?

Inregistrat
    17.09.2010

Buna fetele,

Si eu am ales salonul Imperial,la ce decoratiuni v-ati gandit pentru sala,ca ce flori, veti avea formatie sa u dj?

Va pupik si sper sa vb mai des( daca e posibil).
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Inregistrat
    16.07.2010

Question Re: Imperial Salon

Citat Postat de dany_ony Vezi mesajul
    Buna fetele,

Si eu am ales salonul Imperial,la ce decoratiuni v-ati gandit pentru sala,ca ce flori, veti avea formatie sa u dj?

Va pupik si sper sa vb mai des( daca e posibil).
    Eu am ales culoarea aurie , mi se pare ca se potriveste mai bine cu interiorul..oricum am inteles de la cei de acolo ca pana in ianuarie 2011 pun tablouri la loc acolo unde erau niste picturi inainte..dar mult mai in ton cu sala ... Cred si sper sa arate suuper, oricum nu le pun de tot , cine nu le vrea le dau jos..
    Pe masa ce flori alegeti ??
    Eu asta nu stiu inca ..

Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us