Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 55

Subiect: Imperial Ballroom Cismigiu

Inregistrat
    01.06.2010

Implicit Re: Imperial Salon

Am fost la ei vineri si am vazut ca acum au o gama noua de culori pt esarfe , printre care si rosu imperial, o culoare foarte aproapiata de cea a mochetei din salon.

Inregistrat
    17.09.2010

Citat Postat de xna Vezi mesajul
    Am fost la ei vineri si am vazut ca acum au o gama noua de culori pt esarfe , printre care si rosu imperial, o culoare foarte aproapiata de cea a mochetei din salon.
    eu imi doresc sa merg pe tema nuntii: crem/cogniac..si la decoratiuni si la flori..ca si flori voi alege o combinatie de trandafiri crem/banan/rosu...inca nu sunt foarte hotarata... dar am sa va tin la curent ..sper ca si voi veti face acelasi lucru
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Buna,
    Sunt curioasa, chiar nu posteaza nimeni poze de la nunta lor avuta la acest salon?

Inregistrat
    15.03.2010

Implicit Imperial Salon

Buna,

Am fost sa vedem localul si ne-a placut foarte mult! Ne-am dori sa facem aici nunta, mai ales ca am auzit numai de bine de cei de acolo!
    Am o intrebare la fostele miresici: a luat vreuna din voi dj-foto-video de la ei? Si daca da cum a fost?

Mersi

Inregistrat
    11.08.2010

Citat Postat de dany_ony Vezi mesajul
    eu imi doresc sa merg pe tema nuntii: crem/cogniac..si la decoratiuni si la flori..ca si flori voi alege o combinatie de trandafiri crem/banan/rosu...inca nu sunt foarte hotarata... dar am sa va tin la curent ..sper ca si voi veti face acelasi lucru
    Buna,

Si eu o sa-mi fac nunta la Imperial Salon. Vroiam sa te intreb tu cum o sa faci cu decoratiunile florale...vorbesti cu tipa care ti-au recomandat-o ei sau cu alta agentie. In cazul unei alte agentii masa tot ei o imbraca, nu? (ma refer la fetele de masa, esarfele etc care erau mentionate in oferta lor)

Multumesc frumos pentru raspuns

Citat Postat de silviae Vezi mesajul
    Buna,

Si eu o sa-mi fac nunta la Imperial Salon. Vroiam sa te intreb tu cum o sa faci cu decoratiunile florale...vorbesti cu tipa care ti-au recomandat-o ei sau cu alta agentie. In cazul unei alte agentii masa tot ei o imbraca, nu? (ma refer la fetele de masa, esarfele etc care erau mentionate in oferta lor)

Multumesc frumos pentru raspuns
    Buna,

Eu am sa merg pe mana Roxanei, de la Unique Decor. Deja am incheiat contractul cu ea. Mi se pare ca-si da interesul, ca sa-si multumeasca clientii. Sper sa ma ajute sa-mi gasesc si rochita.
    Cam putina lume participa la discutie. Nu este nimeni care a facut deja nunta si sa ataseze cateva poze si sa-si spuna impresiile despre restaurant si personal?

Inregistrat
    01.06.2010

Si eu am semnat contract cu Unique si e super ok.

Inregistrat
    11.06.2011

Implicit Re: Imperial Ballroom Cismigiu

buna fetelor,
    sunt si eu o miresica de 2012 abia inregistrata deci nu stiu foarte multe de pe aici si cate miresici sunt de 2012. ma intereseaza orice subiect despre mirese, organizari, etc. pentru inceput ma intereseaza pareri despre imperial ballroom cismigiu pentru ca ne-am rezervat salonul pentru 2 iunie 2012.daca ma poate ajuta cineva sunt deschisa oricaror pareri...rochia inca o caut pe net si nu ma pot hotari unde sa merg si ce sa fac.modelul il am in cap insa pana nu probezi si nu vezi exact cum iti vine totul e egal cu zero...parerea mea.

va multumes

Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us