Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 55 din 55

Subiect: Imperial Ballroom Cismigiu

Inregistrat
    20.05.2013

Implicit Re: Imperial Ballroom Cismigiu

Buna dragii mei ,
    Revin si eu dupa o vacanta de miere superba in care nu am avut timp sa mai intru sa mai scriu impresiile in urma nuntii mele din data de 6 iulie !
    Iata opinia mea si a invitatilor mei :
    1. Nunta mea a iesit superb, exact cum am visat poate chiar mai mult datorita surprizelor primite in acea noapte.
    2. Dau nota maxima serviciilor, bucatarilor si lui Sorin (seful) de sala. Totul a fost perfect de la mancare pana la servire si curatenia pe care o faceau din ora in ora la toalete.
    3. Multumesc mult de asemenea Dnei Adina ca m-a indrumat perfect pana in ultima zi cand deja pierdusem controlul si nici schita invitatilor nu mai reuseam s-o fac ;)
    4. Multumesc DJ Bebe pt atmosfera creata, pentru veselia si pasiunea cu care ne-a incantat pana dimineata( la 7 am plecat )) )

Recomand cu mare incredere Imperial. Locatia este intr-adevar de vis, arhitectura, luminile..totul ! Invitatii mei din provincie s-au pozat cred ca in toate coltisoarele acestei case si abia asteptam sa primim pozele de la fotograf si albumul .

Am avut meniul de 69 Euro si intr-adevar nu include fructe si alune covrigei dar ..scrie clar pe site-ul lor fiecare meniu ce contine, asa ca nu prea inteleg de ce e un comentariu rautacios mai sus pentru ca meniurile sunt atat de transparante si cand ti-l alegi , vezi limpede ce scrie in el. All inclusive si ultra all inclusive sunt diferite si la meniul de nunta

Oricum o sa revin cu poze cu rochia mea superba (astept impresii ) si cu decorul nostru ivoire.
    Va pupic si va iubesc din postura de nevestica

Inregistrat
    20.05.2013

Red face Imperial ballroom

Buna fetelor,
    Am promis ca revin cu o poza cu rochita mea de la nunta Elena 2.jpgElena 1.jpgElena 3.jpg

Inregistrat
    06.08.2010

Buna! casa de piatra! Are si un site acest dj Bebe? Ms

Inregistrat
    06.08.2013

Buna ziua!!! Am dorit sa ne facem si noi nunta la imperial cismigiu,dar ne gandim serios sa renuntam din mai multe motive. eram hotarati sa semnam contractul pe meniul de 69E. am dialogat cu Adina pe e-mail despre anumite detalii despre nunta si a ramas sa ne intalnim ulterior. la salon am avut parte de o surpriza mare, fiindca trebuia sa mai platim inca 10% pt sevicii. trebuia sa ne fi spus de la inceput sau sa aiba pe site pretul. ce se intampla la imperial este o lipsa de respect pentru viitoarele mirese. RUSINE!!!RUSINE!!!RUSINE!!! Acum trebuie sa-mi caut alt salon pentru nunta mea...va pup si sper ca vam fost de ajutor

Inregistrat
    20.09.2013

Implicit Re: Imperial Ballroom

Buna dragele mele ,

Sunt si eu o viitoare miresica, cam timida si doresc sa impartasim idei si sfaturi pentru nunta
    Noi am incheiat contract cu Dna Adina pentru salonul Elisabeta din Aviatiei sau mrg....Pipera pe care le-au preluat tot cei de la Imperial si nu am gasit inca discutii despre aceste locatii decat de la cei dinainte ..turabo..Salonul este SUPERB, sunt fericita si incantata enorm ca am gasit aceasta locatie, dar mai e cineva aici care a semnat ?
    Am fost si la cel de la Cismigiu, dar era prea mic pentru noi, avem 220 siguri invitati care o sa vina. Mai caut un topic si despre aceste saloane de la Imperial ca as vrea sa ma sfatuiesc pentru flori si celelalte aspecte..huse..Am vazut 7 tipuri de huse si nu ma pot hotari inca. Dna Adina a fost super draguta cu noi si am fost la dansa si zilele trecute sa ne ajute cu Dj-ul. Vreau si eu ajutor pt Foto daca aveti si idei pentru decoratiuni..Pupici dulci )
    Ruxy

Inregistrat
    07.02.2011

Citat Postat de dana.oprea22 Vezi mesajul
    Buna ziua!!! Am dorit sa ne facem si noi nunta la imperial cismigiu,dar ne gandim serios sa renuntam din mai multe motive. eram hotarati sa semnam contractul pe meniul de 69E. am dialogat cu Adina pe e-mail despre anumite detalii despre nunta si a ramas sa ne intalnim ulterior. la salon am avut parte de o surpriza mare, fiindca trebuia sa mai platim inca 10% pt sevicii. trebuia sa ne fi spus de la inceput sau sa aiba pe site pretul. ce se intampla la imperial este o lipsa de respect pentru viitoarele mirese. RUSINE!!!RUSINE!!!RUSINE!!! Acum trebuie sa-mi caut alt salon pentru nunta mea...va pup si sper ca vam fost de ajutor
    Majoritatea saloanelor percep taxa pentru servicii de 10%.

Inregistrat
    19.10.2014

Buna tuturor,

Ceva pareri mai recente despre cei de la Crown Cismigiu (fost Imperial) are cineva? Va ca ultima postare e din 2013. Noua ne place foarte mult locul, dar am vrea sa aflam niste pareri mai recente. Vad ca domnul Sorin Stan a ramas sef de sala, dar nu mai vad nimic pe site de director, Adina.O fi totusi aceeasi Marie, cu alta palarie?

Astept parerile voastre.

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us