Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 55

Subiect: Imperial Ballroom Cismigiu

Inregistrat
    16.07.2010

Implicit Imperial Ballroom Cismigiu

buna fetelor !

Sunt noua pe aici si am nevoie de parerile voastre ..
    Am nunta la anul in sept si am incheiat contract la Imperial Ballroom ..langa Cismigiu !.Localul arata super ! Sunt alti proprietari , l-au renovat , candelabre Swarovski , mobilier nou...e superb ..si nici nu costa mult meniul ! 69 Euro All Inclusive !

a mai facut cineva nunta acolo ? Eu am 100 pers si vreau sa stiu cum sa-i asez la mese ...

Multumesc mult
    Ultima editare de esperance : 16.07.2010 09:00:13 Motiv: site

Inregistrat
    24.09.2008

Thumbs up Re: Imperial Ballroom Cismigiu

Buna,

Eu am facut nunta la Imperial anul trecut si am avut sala pregatita pentru 120 de persoane. Au fost 10 mese rotunde cu cate 10 pers. la masa si am pus prietenii in partea din spate sus ( incap si acolo 20 pers). Loc de dans a fost destul in fata prezidiului, plus ca s-a dansat tot timpul si pe culoarul din mijloc.
    Sper sa ai o nunta frumoasa, locatia este de vis, are ceva care te face sa uiti de tot ce ai vazut inainte!
    Vezi ca este un subiect mai vechi unde s-a discutat mai mult despre Imperial anul trecut, poate gasesti informatii folositoare... eu pot sa spun ca totul a fost super, fara reprosuri.
    Si eu am avut cascada de fructe cu fantana de ciocolata pot sa spun ca ai facut o alegere buna, pe langa faptul ca arata extraordinar, colegii de serviciu inca mai vorbesc despre pepenii sculptati si ciocolata care a atentat la silueta lor!

Implicit Imperial Salon

Buna fetele!
    Ce zice-ti participati la subiect? Dupa multe cautari,ne-am hotarat la acest ballroom. va astept cu informatii si detalii.
    Va pup!

Inregistrat
    11.05.2009

Implicit Re: Imperial Salon

pare foarte frumos si oferta de nunta mi se pare super ;) e un pret foarte bun si include absolut tot ;)
    felicitari

Implicit

Citat Postat de oteo_99 Vezi mesajul
    pare foarte frumos si oferta de nunta mi se pare super ;) e un pret foarte bun si include absolut tot ;)
    felicitari
    Intr-adevar este dragut salonul. Are curte interioara iar in sala, ca sa intri mai intai urci niste scari, ff dragut. Iar ceea ce cred ca a atarnat ff mult in hotarare a fost si Adina, managerul. E o persoana care s-a implicat destul si care stie sa-si promoveze oferta prin atitudinea ei.Cred ca, de la prima data cand am vb si pana acum am stresat-o cu tot felul de intrebari, variante si toate cele. E, da pana la urma se concretizeaza si ma bucur ca o am langa mine. cata reclama!

Casa de piatra! Felicitari! Ai fost o mireasa ff frumoasa.
    Ultima editare de MissSwan : 18.08.2010 12:42:13

Buna fetelor!
    Ce faceti? Nu a facut nimeni nunta aici?

Inregistrat
    31.08.2010

buna! si eu..am petrecerea tot la imperial. si eu ca si tine sunt foarte incantata.
    in forumul mai vechi..despre imperial am citit unele treburi cam neplacute, cum ca s-a schimbat conducerea si au ramas in aer unii...io-s cam anxioasa de fel..sper sa nu avem ghinion de genul asta. stiti ceva despre asta?

Citat Postat de roxana_stefania Vezi mesajul
    buna! si eu..am petrecerea tot la imperial. si eu ca si tine sunt foarte incantata.
    in forumul mai vechi..despre imperial am citit unele treburi cam neplacute, cum ca s-a schimbat conducerea si au ramas in aer unii...io-s cam anxioasa de fel..sper sa nu avem ghinion de genul asta. stiti ceva despre asta?
    Buna,
    Acum ceva timp, mi-am pus aceeasi problema, dar chiar daca o sa se schimbe conducerea, noi am semnat un contract, care atrage anumite indatoriri si penalitati. Gandeste-te numai ce ai putea sa le faci acelora ce nu respecta acel contract. Da-nfine, se pot spune multe si se poate actiona, referitor la aceasta neprevazuta intamplare, in multe feluri. Eu, una consider ca n-o sa am parte de asa ceva si nu ma stresez degeaba, am lucruri mai importante la care sa ma gandesc, de ex.: unde-mi gasesc formatie si cat o sa ma coste si asta. Fruntea sus si sa ne auzim de bine

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us