Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate de la 73 la 76 din 76

Subiect: Pensiunea Bianca -Botosani

Inregistrat
    20.04.2010

Implicit Re: Pensiunea Bianca -Botosani

Citat Postat de Ralu_ Vezi mesajul
    Buna Dea,
    poti sa-mi spui cum a fost la nunta? sunt foarte curioasa pt ca noi tot acolo vom avea nunta.Ms mult!
    Bai la nunta a fost super pt noi k nu am avut nici o grija in ceea ce priveste servitul invitatilor sau alte lucruri ce tin de chelneri, personal nu m-am simtit furata deloc si tot personalul a fost super, patronul a stat toata noaptea si a supravegheat, mancarea foarte buna si gustoasa asa mi s-a spus dar pot confirma si eu pt k am tinut sa gust cate un pic din fiecare fel si am reusit. Eu nu fac reclama sau nu stiu ce pensiunii dar eu am fost foarte multumita de ei si din partea noastra au 10 cu felicitari.
    Daca te mai pot ajuta cu ceva o voi face cu mare placere

Inregistrat
    23.10.2010

Citat Postat de alexutza_23 Vezi mesajul
    Nu ne-ai ramas datoare cu niste poze?
    ba da,dar nu prea reusesc sa le incarc....

Inregistrat
    02.10.2010

Citat Postat de ali_aaida Vezi mesajul
    ba da,dar nu prea reusesc sa le incarc....
    Daca ai profil de facebook spune-ne si este mai usor asa, daca nu reusesti sa le incarci in Picassa...
    A-ți aminti este dureros,A uita este imposibil!

Inregistrat
    31.07.2012

Noi am avut nunta la pensiunea Bianca acum ,anul asta pe 27 octombrie. foarte multumita a fost toata lumea.
    mi s-a parut cel mai convenabil calitate pret. aranjamentul salii dupa cum imi imaginasem.Au avut culorile huselor si fundelor care le-am cerut..si aveai de unde alege.
    curat , servirea si mancarea foarte foarte buna si destul de ieftina. Managerul a fost aproape toata seara si a supravegheat sa decurga totul bine. aerisit, spatios(am avut 90 de persoane)am avut la dispozitie paharele mirilor, casuta de bani, porumbei albi , covor rosu la dans, artificii si la dans si la tort -si am redus multi bani .
    recomand !

Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us