Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 76

Subiect: Pensiunea Bianca -Botosani

Inregistrat
    16.04.2010

Lightbulb Pensiunea Bianca -Botosani

buna miresici,

ce stiti despre pensiunea bianca? cum e? a fost cineva la o nunta acolo...sau a avut cineva nunta acolo?

eu nu sunt din botosani..viitorul sot este..dar locuim in bacau si nunta o vom face in botosani...am tot vizitat restaurantre in cautarea locului perfect...si ne-am oprit la pensiunea bianca...dar pana la decizia finala am nevoie de ajutorul vostru....va rooooogggg

Inregistrat
    13.02.2009

Implicit Re: Pensiunea Bianca -Botosani

Citat Postat de h4_laura Vezi mesajul
    buna miresici,

ce stiti despre pensiunea bianca? cum e? a fost cineva la o nunta acolo...sau a avut cineva nunta acolo?

eu nu sunt din botosani..viitorul sot este..dar locuim in bacau si nunta o vom face in botosani...am tot vizitat restaurantre in cautarea locului perfect...si ne-am oprit la pensiunea bianca...dar pana la decizia finala am nevoie de ajutorul vostru....va rooooogggg
    Mai sunt cateva miresici care au nunta acolo si ai facut foarte bine ca ai deschis acest subiect. O sa va puteti sfatui in voie Eu nu am nimic de zis de rau despre ei. Am auzit doar lucruri bune. Spor la pregatiri si bine ai venit printre noi

REMEMBER: One minute on your lips, forever on your hips !!!

Inregistrat
    16.04.2010

Wink Re: Pensiunea Bianca -Botosani

multumesc de urari, intre timp am semnat contractul cu ei....dupa ce am tot alergat dintr-o parte in alta: Rapsodia nu era disponibila pentru o perioada care sa ne convina noua, la hotla Maria (uca)nu ne-a placut deloc slile...prea multe separeuri....si desi se spune ca e renovata, mie personal nu imi place ce a iesit. La final ramasesem sa alegem intre Belvedre, Miorita si Pensiuinea Bianca....le-am pus in balanta, am cantarit.. si in final am ales pensiunea bianca...pe lanca celelalte la ei nu platesti chelnerii,bucatarii ci doar meniul. pe langa asta ne asigura tot ce inseamna aranjament (mai putin floral) in 2000 ron, bani in care intra si o camera pentru miri
    am ramas oricum surprinsa ssa aflu ca la botosani (dupa cum va spuneam su nu sunt de aici)se servesc 4 feluri de mancare...nu 3 asa cum stiam noi.
    nu stiu inca ce o sa aleg la meniu...e destul de dificil..dar sper sa ne descurcam si sa fie toata lumea fericita.
    astazi m-au anuntat socrii ca au rezervat si formatia....e aceeasi care canta la pensiunea bianca, nu am avut cum sa ajungem si noi acolo sa ii ascultam ca am terminat concediul...dar sper sa fie ok

va astept cu impresii despre pensiunea bianca ...asa ar fi mai usor si pentru mine ...mai ales ca nu am cum sa vin foarte des in botosani

Pupici

Inregistrat
    05.10.2006

eu zic ca ai facut alegerea corecta
    nu am fost la pensiunea bianca insa am trecut pe acolo si arata frumos

da, la noi se servesc 4 feluri de mancare, imens de mult si in plus consider ca e o risipa nesimtita pentru ca asa se face
    daca te gandesti altii nu au ce manca, si la o nunta se arunca aprox 60% din macare (daca nu o pune la urmatoare nunta)

insa doar pentru a nu vorbi lumea ca e nunta fara mancare se pun 4 feluri

am fost la nunta de duminica si crede-ma ca la caldura de acolo abia s-a atins lumea de mancare,
    "Grammar": the difference between knowing your shit and knowing you're shit !

Inregistrat
    16.04.2010

Red face Re: Pensiunea Bianca -Botosani

asa sper...cat despre mancare am spus si eu ca e multa dar soacra mea a ramas fosrte mirata de reactia mea asa ca ...o sa ma adaptez zonei

PS. aryanna ai avut o rochie superba...care ti-a pus si mai bine in valoare frumusetea

Inregistrat
    20.04.2010

multumesc de urari, intre timp am semnat contractul cu ei....dupa ce am tot alergat dintr-o parte in alta: Rapsodia nu era disponibila pentru o perioada care sa ne convina noua, la hotla Maria (uca)nu ne-a placut deloc slile...prea multe separeuri....si desi se spune ca e renovata, mie personal nu imi place ce a iesit. La final ramasesem sa alegem intre Belvedre, Miorita si Pensiuinea Bianca....le-am pus in balanta, am cantarit.. si in final am ales pensiunea bianca...pe lanca celelalte la ei nu platesti chelnerii,bucatarii ci doar meniul. pe langa asta ne asigura tot ce inseamna aranjament (mai putin floral) in 2000 ron, bani in care intra si o camera pentru miri
    am ramas oricum surprinsa ssa aflu ca la botosani (dupa cum va spuneam su nu sunt de aici)se servesc 4 feluri de mancare...nu 3 asa cum stiam noi.
    nu stiu inca ce o sa aleg la meniu...e destul de dificil..dar sper sa ne descurcam si sa fie toata lumea fericita.
    astazi m-au anuntat socrii ca au rezervat si formatia....e aceeasi care canta la pensiunea bianca, nu am avut cum sa ajungem si noi acolo sa ii ascultam ca am terminat concediul...dar sper sa fie ok

va astept cu impresii despre pensiunea bianca ...asa ar fi mai usor si pentru mine ...mai ales ca nu am cum sa vin foarte des in botosani

Pupici
    daca e formatia de la pensiune eu iti zic sa nu iti faci probleme k canta f bine si solista pe care o au acuma e super, are o voce misto, in comparatie cu solista care o aveau anul trecut. eu am nunta tot la pensiunea bianca iar formatia am ascultat-o la mai multe nunti la care am participat ei fiind formatia aleasa de miri, daca iti vin si ziua o sa ai parte de multe momente frumoase, apropo au si un pachet foto video misto adica tipul cu care lucreaza e profesionist, stiu pt k a lucrat un verisor de al meu cu el si pozele si filmarea au iesit super, poze mari foarte clare si la miri si pt parinti. prerea mea e sa nu-ti faci griji in privinta muzici, seful de formatie e un om super de treba si te intelegi cu el si la repertoriu plus k au schimbat repertoriul, stiu asta k am vb cu el cand am facut contractul pt k noi vrem anumite melodii. spor la pregatiri si daca mai afli ceva de pensiune te rog sa-mi impartasesti si mie, avnd in vedere k o sa ai nunta la o luna dupa mine iti voi putea da detalii. pupici

Inregistrat
    16.04.2010

sa inteleg ca si tu ai nunta tot acolo? sau numai formatia e aceeasi?

Inregistrat
    20.04.2010

buna miresici,

cand am fost noi si am semnat contractul era intr-o duminica dupa amiaza si se pregateau de o nunta, sale era imbracata in alr si roz/mov si arata super bn, nasii nostri au fost la o nunta acolo acum 2 saptamani si au zis k a fost super(ei zicandu-ne de pensiune k noi habar nu aveam k exista), la valsul mirilor au avut covor rosu, artifici, baloane de sapun si nu se vede masina pt baloane, sala au zis k era aerisita bn si nu era nici un fel de miros plus k mancarea e super buna, eu inca nu am gustat-o desi am fost de mai multe ori pe acolo dar sper sa vina si ziua asta(cred k de ziua mea o sa iesim sa sarbatorim acolo), din ce am vazut eu e curat, personalul e foarte amabil si te trateaza frumos k am mai fost pe la niste restaurante unde se uitau la tine de la 100 de metri, si e un avantaj k nu se plateste ospatarii si bucatari, eu am vazut si ceva meniuri de nunta dar erau atatea de multe incat nu iti pot spune ce contine exact fiecare. succes la pregatiri si daca mai apelezi la ceva servicii din bt te rog sa-mi spui si mie k eu is in suceva, amandoi de fapt dar nunta va fi la bt k suntem de acolo. bafta

Pagina 1 din 10 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us