Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 27

Subiect: Dermatologi in Vrancea

Inregistrat
    07.03.2008

Implicit Re: dermatologi vrancea

Citat Postat de alina512 Vezi mesajul
    Probabil, eu am fost la cabinetul particular.
    Imi poti spune unde are caninetul particular? Iar daca ai un nr de tel sa-mi dai pm te rog

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de danusza Vezi mesajul
    Imi poti spune unde are caninetul particular? Iar daca ai un nr de tel sa-mi dai pm te rog
    Pe Brailei, vizavi (mai nou nu se mai scrie vis-a-vis) de Directia Muncii. Iti dau si pm. cu nr. de tel.

Citat Postat de danusza Vezi mesajul
    La Despina se ajunge numai cu trimitere? Am si eu niste probleme cu tenul de cativa ani buni...si nu am reusit sa le rezolv inca
    La Capatana am fost si eu pt ca am un ten f sensibil.Intr-adevar m-a ajutat , o perioada, ce -i drept, atat cat a durat tratamentul si o mica perioada dupa finalizarea aceastuia, insa am revenit ca situatia de dinainte de tratament.
    Am ajuns la concluzia ca cel mai bine este sa imi aleg o cosmeticiana si sa imi ingrijesc tenul cel putin o data la o luna si jum., cel putin.
    Eu merg la d-na Lamaita si sunt foarte multumita, atat de dansa cat si de tenul meu.

Inregistrat
    02.10.2010

Fetelor daca nu stiti a aparut un medic tanar pe dermatologie la Policlinica 1 (aceea de langa spitalu mare).
    Nici eu nu am stiut pana acuma....
    Tatal meu are psoriazis si se trata la dr. Capatana insa doctorita era cam superficiala si ii dadea retete scumpe..si nu se vedea mare lucru..
    Dr de familie i-a zis tatalui meu sa incerce si la altcineva...si asa am ajuns si eu la dr. Belmega
    Pot sa spun ca am fost ff multumita cum a vorbit cu tata (ce trebuie sa faca si cu ce creme sa se dea).
    Acum ma tratez si eu la domnu doctor pentru acnee si pana acum vad ca imi merge bine...
    sper ca pana cand o sa am nunta sa scap de aceasta problema...

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de cleopatra2010 Vezi mesajul
    Fetelor daca nu stiti a aparut un medic tanar pe dermatologie la Policlinica 1 (aceea de langa spitalu mare).
    Tatal meu are psoriazis si se trata la dr. Capatana insa doctorita era cam superficiala si ii dadea retete scumpe..si nu se vedea mare lucru..
    Dr de familie i-a zis tatalui meu sa incerce si la altcineva...si asa am ajuns si eu la dr. Belmega
    Pot sa spun ca am fost ff multumita cum a vorbit cu tata (ce trebuie sa faca si cu ce creme sa se dea).
    Acum ma tratez si eu la domnu doctor pentru acnee si pana acum vad ca imi merge bine...
    Super. Ai mers la el cu trimitere? Ca si eu am o problema la ten acum si as vrea sa ma tratez, doar ca financiar stau mai prost, criza.

P.S. Si eu am avut nunta la Elegance.

Exclamation Re: dermatologi vrancea

Citat Postat de alina512 Vezi mesajul
    Pe Brailei, vizavi (mai nou nu se mai scrie vis-a-vis) de Directia Muncii. Iti dau si pm. cu nr. de tel.
    Buna! As dori si eu nr de tel pt Capatina. Banuiesc ca intru numa cu programare la ea la cabinet. Am incercat cu 2 nr pe care le am gasit pe net, unu de fix( cred ca e fax) si un mobil la care mi a dat ocupat...
    Ms frumos!

Exclamation Re: dermatologi vrancea

Citat Postat de cleopatra2010 Vezi mesajul

Pot confirma faza cu retete scumpe, mi a dat si mie una ....si la fel...mi s a parut cam superficiala doctorita la prima vedere... Ramane de vazut cat de eficienta va fi reteta...cand o voi cumpara

Implicit Re: Dermatologi Vrancea

Incercati si dr. Manuela Popescu de la Clinica Materna. Acum depinde si ce probleme dermatologice aveti. Pt clasica acnee ea prescrie preparate, care sunt foarte bune. Cremele scumpe, chiar si cele speciale anti-acneice, pot contine parabeni, care iti inrautatesc problema, pt ca sunt alergeni. Vichy-ul, de exemplu, e atat de recomandat in mass-media, insa contine parabeni. Intr-adevar, trebuie sa fii un dr. bun ca sa stii combinatiile chimice ce pot trata acneea. O cauza a acneei poate fi si bacteria "Helicobacter Pylori" care traieste in mediul acid din stomac. Asa ca in primul rand trebuie sa va faceti analizele, sa nu dati banii pe creme degeaba...

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us