Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 27

Subiect: Dermatologi in Vrancea

Inregistrat
    25.01.2009

Post Dermatologi in Vrancea

am si eu niste alunite care se inmultesc si nu stiu la ce doctor sa merg sa vad despre ce este vorba. va rog spuneti-mi si mie niste doctori buni...va multumesc

Implicit Re: dermatologi vrancea

Citat Postat de mariaioana77 Vezi mesajul
    am si eu niste alunite care se inmultesc si nu stiu la ce doctor sa merg sa vad despre ce este vorba. va rog spuneti-mi si mie niste doctori buni...va multumesc
    Dr. Manuela Popescu la Clinica Materna. Spre gara, pe Ion Creanga.Sau daca vrei cu bilet de trimitere de la medicul de familie, la dr. Despina Capatana, la Policlinica II, et. 1.

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de mariaioana77 Vezi mesajul
    Doamna dr. Despina Capatana, eu am fost la ea la cabinet nu in policlinica inainte de nunta si chiar mi-a rezolvat unele probleme, sau Dr. Melinte Stefan la Sp. Militar, foarte bun, are si aparate cu laser. Dar nu stiu daca iti face cineva ceva in conditia ta (insarcinata) fiindca in functie de cum iti ies analizele iti dau si antibiotice.

Inregistrat
    25.01.2009

multumesc de rasouns. oricum nu fac niciun tratament pan nu nasc, vreau doar sa le vada.

Inregistrat
    22.02.2010

despina e cea mai buna. eu am avut o problema grava si a fost singura care a stiut ce analize sa-mi fac si ce tratament sa-mi dea, daca nu era ea in mod cert nu mai eram acum.

Inregistrat
    07.03.2008

Citat Postat de angie_angel Vezi mesajul
    despina e cea mai buna. eu am avut o problema grava si a fost singura care a stiut ce analize sa-mi fac si ce tratament sa-mi dea, daca nu era ea in mod cert nu mai eram acum.
    La Despina se ajunge numai cu trimitere? Am si eu niste probleme cu tenul de cativa ani buni...si nu am reusit sa le rezolv inca

Inregistrat
    06.04.2009

Citat Postat de danusza Vezi mesajul
    La Despina se ajunge numai cu trimitere? Am si eu niste probleme cu tenul de cativa ani buni...si nu am reusit sa le rezolv inca
    Probabil, eu am fost la cabinetul particular.

Citat Postat de danusza Vezi mesajul
    Ca sa ajungi la Policlinica II, da, iti trebuie trimitere de la medicul de familie.

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us