Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate de la 57 la 64 din 64

Subiect: Verighete Traser Gold

Inregistrat
    09.04.2012

Implicit Re: Verighete Traser Gold

Citat Postat de alyangel Vezi mesajul
    Buna!
    Am comandat si noi verighetele de la Traser Gold ieri.
    Am dat comanda pentru modelul din atas Ataşament 552947,dar latimea pentru a mea este de 4 mm iar pentru miresoi este de 5 mm.
    Am dat aur la schimb si urmeaza sa platim diferenta cand sunt gata,in aproximativ 10 zile.
    Sper sa iasa bine!
    Sunt foarte finute

Inregistrat
    24.09.2012

Citat Postat de Dobre_alina Vezi mesajul
    Sunt foarte finute
    Multumim,am fost sa le ridicam astazi,ele au fost gata in 10 zile dar nu am reusit noi sa ajungem sa le ridicam.
    Suntem foarte multumiti de alegerea facuta,sunt superbe![ATTACH]20130918_191734.jpg[/ATTACH] au iesit muuuuult mai bine decat modelul probat in alta parte care ne-a convins sa le alegem
    Iar cei de la Traser Gold sunt niste profesionisti!
    Imagini atasate Imagini atasate
    “It is not a lack of love, but a lack of friendship that makes unhappy marriages.”
    ― Friedrich Nietzsche

Inregistrat
    30.11.2013

Implicit Re: verighete traser gold

Citat Postat de vioricav Vezi mesajul
    Buna miresici!
    Vad ca nu a mai scris nimeni despre verighetele de la Traser. Noi am dat astazi peste un magazin din intamplare si ne-au placut cateva modele dar nu prea stim daca sunt de incredere sau nu. La ei am gasit cel mai mic pret pt aur la ora actuala (135 RON/gram) si ne gandim ca poate nu sunt de calitate sau ceva...
    Am vazut si ca primesc aur la schimb (95 RON pe gram) dar trebuie sa platesti manopera la el 38 RON /gram. Nu prea inteleg cum vine asta: adica ei imi dau 95 pe aurul meu din care eu dau inapoi 38 ? Poate se gaseste vreo miresica care a luat de la ei mai recent si ma poate lamuri...

Din ce stiu eu, tocmai de-aia iti cumpara aurul cu mai putin decat pretul de vanzare, diferenta fiind manopera.... Am fost si noi la Traser si nu ne-au cerut bani pt manopera.

Inregistrat
    01.02.2014

Buna seara,
    Nu va recomand DELOC sa va cumparati verighete de la Traser Gold.Eu mi-am cumparat verighete de la ei ca fiind de 14k,am primit certificat de garantie dar bon de casa,nu.Pentru ca lucrez in domeniu mi le-am verificat si am avut surpriza sa constat ca erau de 12k.Parca toata euforia a disparut intr-o clipa.Am mers cu ele la magazinul din Obor si de abia m-au bagat in seama.Dupa ce le-am spus ca nu sunt de 14k,a venit un "domn" care m-a jignit spunandu-mi ca nu stiu meserie si ca ma invata el sa probez aur.Dupa ce le-a verificat si el de fata cu mine a observat clar ca erau de 12k si tot incerca sa ma prosteasca in fata.Imi spunea intruna ca sunt de 14k si ca trebuie sa merg la BNR sa le probez si sa le demonstrez ca sunt de 12k.O doamna de acolo mi-a zis sa merg acasa si sa ma bucur de ele ca sunt frumoase.Deci calitatea nu mai conteaza?????Mi-au stricat momentul acesta mai deosebit si sunt nervoasa rau.Stiu sigur ca nu sunt de 14k.Ce ma sfatuiti?.......A si desigur va recomand sa probati toate bijuteriile pe care le cumparati din Bucur Obor.Eu am fost naiva ,nu fiti si voi.
    Ultima editare de Mari_ali : 01.02.2014 21:20:22

Inregistrat
    01.02.2014

Citat Postat de alyangel Vezi mesajul
    Multumim,am fost sa le ridicam astazi,ele au fost gata in 10 zile dar nu am reusit noi sa ajungem sa le ridicam.
    Suntem foarte multumiti de alegerea facuta,sunt superbe![ATTACH]20130918_191734.jpg[/ATTACH] au iesit muuuuult mai bine decat modelul probat in alta parte care ne-a convins sa le alegem
    Iar cei de la Traser Gold sunt niste profesionisti!

Buna,iti recomand sa mergi sa le verifici,eu am cumparat de la ei verighete de 14k si sunt de 12k.Cei de Traser Gold nu sunt deloc profesionisti,m-au trimis la plimbare cand am mers cu ele la magazin si le-am explicat situatia.Sper sa nu ai ghinionul meu.

Inregistrat
    05.03.2009

Citat Postat de Mari_ali Vezi mesajul
    Buna,iti recomand sa mergi sa le verifici,eu am cumparat de la ei verighete de 14k si sunt de 12k.Cei de Traser Gold nu sunt deloc profesionisti,m-au trimis la plimbare cand am mers cu ele la magazin si le-am explicat situatia.Sper sa nu ai ghinionul meu.

Ne-ai speriat probabil pe toate, si eu am comandat de la ei. Asteptam sa ne scrii daca s-a rezolvat cumva. Pupici.

Inregistrat
    10.08.2014

si noi tot de la traser le-am comandat, au iesit foarte frumoase si suntem multumiti.

Inregistrat
    23.09.2014

Noi ne-am facut la Traser. Au preturi foarte bune si multe modele ai din ce sa alegi.
    Ti-i recomand.

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us