Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 64

Subiect: Verighete Traser Gold

Inregistrat
    08.10.2008

Implicit Verighete Traser Gold

fetelor si-a luat cineva verighete de la aceasta firma?mi-a zis o colega de ei ca au gramul la 98 ron si primesc si aur la schimb...ceva pareri?

Inregistrat
    02.08.2009

Implicit Re: verighete traser gold

De verighete nu stiu,dar eu de la ei am toate bijuteriile,de la bijuteria din Crangasi.Pot sa-ti spun ca este de nota 20 doamna de acolo,are foarte multa rabdare,iti arata ce modele vrei tu.Am vazut ca au si ceva verighete,dar din cate am inteles se poate face comanda si din catalog.
    Intr-adevar,primesc aur la schimb si sunt si foarte accesibile preturile(ultima data mi-am luat niste cercei in februarie-martie si era 74 lei gramul).Plus ca orice modificare este inclusa in pret.Din partea mea,nota 10+.

Inregistrat
    08.10.2008

Citat Postat de laura_b22 Vezi mesajul
    De verighete nu stiu,dar eu de la ei am toate bijuteriile,de la bijuteria din Crangasi.Pot sa-ti spun ca este de nota 20 doamna de acolo,are foarte multa rabdare,iti arata ce modele vrei tu.Am vazut ca au si ceva verighete,dar din cate am inteles se poate face comanda si din catalog.
    Intr-adevar,primesc aur la schimb si sunt si foarte accesibile preturile(ultima data mi-am luat niste cercei in februarie-martie si era 74 lei gramul).Plus ca orice modificare este inclusa in pret.Din partea mea,nota 10+.

mersi mult! nu stiam ca e si in crangasi, eu am inteles ca ar fi una pe magheru, dar imi convine mai mult cea din crangasi e mai aproape!zi-mi te rog unde mai exact, un reper

Inregistrat
    02.08.2009

E in complex,cred ca asa se numeste.Ufff..nu ma pricep deloc la explicat...nu e in complexul nou,e in cel vechi(se intra pe acolo pe unde se fac chei),la etaj,exact cum urci scarile in stanga.Daca treci prin fata cu tramvaiul se vede o pancarta galbena la etaj unde scrie Traser Gold,e exact la geamul lor.Nu stiu daca ai inteles...sper ca te-am ajutat.
    Si mai au o bijuterie in magazinul Obor,la intrarea de langa Mec,in fata pe partea dreapta,dar nu am luat niciodata de acolo.

Inregistrat
    08.10.2008

pana la urma am dat comanda de verighete la ei...abia astept sa mi le aduca!

Inregistrat
    02.08.2009

Si eu abiaia astept sa-ti vad pozele cu verighetele .Chiar daca am nunta peste 2 ani,am zis ca de la ei imi iau verighetele.

Inregistrat
    08.10.2008

Citat Postat de laura_b22 Vezi mesajul
    Si eu abiaia astept sa-ti vad pozele cu verighetele .Chiar daca am nunta peste 2 ani,am zis ca de la ei imi iau verighetele.
    voi posta poze cu verighetele cand le primesc

Inregistrat
    13.02.2008

eu am verighetele de la ei...de aproximativ 2 ani cumparate si purtate de 1 an..eu sunt foarte multumita de ele. Le-am cumparat de pe magheru...sper sa reusesc sa gasesc 1 poza cu ele.
    CEA MAI FRUMOASA ZI DIN VIATA NOASTRA
    http://picasaweb.google.com/ddannas/...NVIATANOASTRA#

ttd bran

http://picasaweb.google.com/ddannas/TTDBRAN2010#

ITI MULTUMESC CA EXISTI !!!

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us