Pagina 3 din 30 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 240

Subiect: Rochia de mireasa in Judetul Bacau

Inregistrat
    22.01.2007

Wink Re: De unde va luati rochia?

Citat Postat de mia1981 Vezi mesajul
    Buna miresucilor!! Sunt din Bacau, am nunta pe 2 iunie 2007 si as vrea sa-mi spuneti, daca puteti, de unde pot sa-mi iau o rochie mai faina!!!

Sunt mai noua pe aici asa ca...............!!!
    Multam fain pentru tot!!!

Mi-a spus cineva de un magazin ALLURE, care e pe langa Termloc (Baia publica). Cica ar fi rochii dragute acolo. Eu personal nu le-am vazut. Dar daca ai drum pe acolo, incearca!

Inregistrat
    20.10.2006

Smile Re: De unde va luati rochia?

Citat Postat de ellen Vezi mesajul
    Felicitari pentru curaj si multumim pentru impresii. Citind ce ai scris am ajuns la concluzia ca mai bine merg in Piatra direct la sursa. Si eu as vrea o rochie WL, dar cine stie ce va fi?
    mai acu nush ce sa zic ca si de cele de piatra am auzit multe variante...cred ca e vorba de ce toane au....ideea e sa probezi cat mai multe modele...da daca nu te lasa...asta e... eu de ex am intrat din prostie...in magazinul ala de langa moldova(fostul adam si eva..de langa piata) ...si am vazut multe modele..plus ca fac si la comanda si super ieftine...adica cea mai scumpa era pe la 23 mil si cea mai ieftina pe la 3,5 mil...apoi am mai fost tot pe straduta aia la mireasa parca se cheama un magazin cu ramele la geamuri albastre si acolo am vazut iar multe modele dragute si la fel ffff ieftine...adica acelasi model care in iasi l-am gasit la 8,8 mil aici era la 5,9 mil... oricum voi mai merge la probat dar mai incolo

Inregistrat
    24.02.2007

Implicit Re: Sfatul meu este sa....

Citat Postat de sorindeea Vezi mesajul
    Buna miresici,
    Sfatul meu este sa nu mergeti la reprezentanta White Lady din Bacau (magazin Luceafarul) pentru ca cei de acolo sunt forte acri..am patit-o zilele trecute..am vrut sa cumpar o rochie de la ei.care trebuia adusa pe comanda..mi-au luat aconto..am trecut pe la ei dupa cateva zile dupa ce am dat aconto si "au fost draguti sa ma anunte ca nu mai pot aduce modelul de rochie pe care il vroiam"...acum sunt pentru ca imi placea tare modelul respectiv..stiti unde as putea sa imi fac rochia la comanda???(Bacau sau Piatra)..Merci, Deea
    salut!
    mergi direct in Piatra, unde au sediu, pe str. Baltatesti nr. 8B, langa scolile normale. bafta!

Inregistrat
    11.03.2007

Implicit Re: De unde va luati rochia?

Sunt suuuuuuuuuuuuper fericita, mi-am luat rochia, am fost la Piatra Neamt la magazinul Alb si Negru Agnes Toma, si mi-au placut si nu prea rochiile de mireasa, am iesit de acolo usor dezamagita, am vazut mai multe modele dar nu m-am hotarat la niciunul in mod deosebit.. Doamnele de acolo mi-au zis sa merg la atelier, si acolo am gasit o tipa tare draguta, i-am zis cam ce mi-as dori eu si ea m-a intrebat daca poate sa-mi recomande ceva in genul ales de mine... si cand mi-a adus rochia si am imbracat-o... e super.. va doresc si voua bafta sa gasiti rochia care sa va placa

Inregistrat
    13.02.2007

Stiu ca nu am mai scris de cateva saptamani dar acum am o veste! Mi-am luat rochia!!! Uraaaaa, am cautat si la Piatra si la Iasi si pana la urma tot din Bacau am luat-o!
    Sunt super fericitaaa! Sper sa va gasiti si voi toate cele care inca mai cautati!

Inregistrat
    28.06.2006

Bravo tie ! felicitari. ce bine ar fi daca ne-ai arata si noua pozici sa te admiram

Inregistrat
    19.02.2007

Citat Postat de alinautas Vezi mesajul
    Sunt suuuuuuuuuuuuper fericita, mi-am luat rochia, am fost la Piatra Neamt la magazinul Alb si Negru Agnes Toma, si mi-au placut si nu prea rochiile de mireasa, am iesit de acolo usor dezamagita, am vazut mai multe modele dar nu m-am hotarat la niciunul in mod deosebit.. Doamnele de acolo mi-au zis sa merg la atelier, si acolo am gasit o tipa tare draguta, i-am zis cam ce mi-as dori eu si ea m-a intrebat daca poate sa-mi recomande ceva in genul ales de mine... si cand mi-a adus rochia si am imbracat-o... e super.. va doresc si voua bafta sa gasiti rochia care sa va placa
    felicitari, ma bucur pt tine...astepam foto.

Inregistrat
    28.06.2006

sincer fetelor, sansa ca sa va gasiti o rokie ca lumea este in capitala. in Bacau slabutz , chiar si la Agnes Toma.

Pagina 3 din 30 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us