Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 391

Subiect: Cursuri de dans, dansatori in Constanta

Inregistrat
    03.01.2007

Post Cursuri de dans, dansatori in Constanta

stie cineva unde se fac cursuri de dans in cta?pup

Implicit Re: cursuri de dans!!

Si pe mine ma intereseaza, si eu as vrea sa iau cateva lectii de dans.Singurul loc de care am auzit este Casa de Cultura.

Inregistrat
    28.09.2006

Si pe mine ma intereseaza cursurile de dans !!! Daca aflati mai multe:locatie, preturi etc, spuneti-ne si noua, va rugam!!!

Inregistrat
    25.01.2007

Si pe mine ma intereseaza cursurile de dans. Daca la hora mai ne descurcam , valsul chiar e o problema. Si mi-ar placea la sa deschidem seara cu un vals. Ar fi frumos nu? Deci daca aflati ceva...

Inregistrat
    01.02.2007

Exclamation Re: cursuri de dans!!

Hello! Eu am vb de curand cu o colega care se duce la dans la casa de cultura. am inteles ca o costa 1.000.000 pe luna, 2 sedinte pe saptamana de 1 ora si jumatate. A zis ca e incantata ca e distractiv si ca d-na de acolo ne poate face si o mica coregrafie, contra cost cred, dar mi se pare ca merita. Eu de abia astept

Inregistrat
    01.02.2007

Era sa uit! Am auzit ca se mai fac cursuri de dans si la flamanda, dar nu stiu detalii.

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de Roxana_i Vezi mesajul
    Hello! Eu am vb de curand cu o colega care se duce la dans la casa de cultura. am inteles ca o costa 1.000.000 pe luna, 2 sedinte pe saptamana de 1 ora si jumatate. A zis ca e incantata ca e distractiv si ca d-na de acolo ne poate face si o mica coregrafie, contra cost cred, dar mi se pare ca merita. Eu de abia astept
    si puteam sa incepem cursurile cand vrem sau se fac anumite serii sau cum e?

Inregistrat
    01.03.2007

Buna

Ne tenteaza si pe noi sa luam niste lectii de dans.

A inceput cineva efectiv cursurile, si daca da, vrem detalii, fff multe detalii.

Pupici

Pagina 1 din 49 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us