Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 10 din 10

Subiect: Decorarea stalpilor din salon

Inregistrat
    07.10.2012

Implicit Re: Decorarea stalpilor din salon

Citat Postat de laurik4u Vezi mesajul
    Fetelor...vreau si eu un sfat...Am nunta in 2014 si am inceput sa caut restaurant....m-am indragostit de unul pe loc doar ca apoi am vazut unele probleme...in fata prezidiului mocheta are gauri cam multe iar stalpii la baza s-au cam decojit...in rest e sala visurilor mele...dar nu stiu cum sa procedez. Credeti ca voi gasi pe cineva dispus/a sa ma ajute cu mocheta in sensul sa puna ceva in fata prezidiului, inca un covor sau nu stiu sa vina cu o idee sa nu se mai vada gaurile? Ca stalpii ii pot imbraca dar mocheta fetelor, ce fac cu ea??????? Help!!!!!!
    Pai incerca sa vorbesti cu cei de la restuarant si spune-ele de chestia asta , eventual le dai un ban in plus sau nu stiu sa aduca ceva care sa astupe gaurile alea. Mai ales daca zici ca iti place f mult restaurantul..

Inregistrat
    07.10.2012

Implicit Re: Decorarea stalpilor din salon

Imi fac nunta intr-un cort superb -Salon Du Mariage , Saftica - si nu am nici un fel de stalp. Tocmai din acest motiv , am vrut sa am parte de cat mai multa libertatea , ring de dans fara pb etc. Si la orice nunta la care am participat am vzt stalpnii decoarti, cu luminite , voal , etc etc..mi se pare o ceva incurcat si cu briz brizuri inutile...mai putine , mai frumos zic eu..

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us