Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 54

Subiect: restaurant CASABLANCA, BACIA

Implicit restaurant CASABLANCA, BACIA

Buna fetelor....ce parare aveti despre restaurantul casablanca din bacia?eu acolo imi fac nunta si mi s-a parut frumoasa sala si mancarea buna , voi ce ziceti?astept pareri

Inregistrat
    16.06.2010

Implicit Re: restaurant CASABLANCA, BACIA

Citat Postat de ADRIANA_ISAI Vezi mesajul
    Buna fetelor....ce parare aveti despre restaurantul casablanca din bacia?eu acolo imi fac nunta si mi s-a parut frumoasa sala si mancarea buna , voi ce ziceti?astept pareri
    buna,
    am auzit de cateva cupluri care si-au facut nunta acolo si au fost multumiti
    mancarea e buna la fel si srvirea\
    acum restul depinde de voi

Citat Postat de ADRIANA_ISAI Vezi mesajul

si eu tot acolo voi avea nunta, pe 11.06, putin mai repede ca tine, si am auzit numai de bine despre ei, o singura mireasa se zvonea ca n-a fost multumita, dar nu prea imi vine sa cred ca ei au fost de vina... stiu pe unii care au avut nunta acolo si a fost superb. eu am incredere ca va fi ok. pupici !

Inregistrat
    30.05.2010

Citat Postat de petronela_bac Vezi mesajul
    si eu tot acolo voi avea nunta, pe 11.06, putin mai repede ca tine, si am auzit numai de bine despre ei, o singura mireasa se zvonea ca n-a fost multumita, dar nu prea imi vine sa cred ca ei au fost de vina... stiu pe unii care au avut nunta acolo si a fost superb. eu am incredere ca va fi ok. pupici !
    Ceva detalii legate de meniu daca stii si puteti sa ne spuneti...

pai eu nu l-am stabilit inca....voi?am e dfost acolo si am mancat e foarte buna mancarea acolo..am fost foarte multumita cand mai stiu detalii va anunt...pupici

Inregistrat
    24.09.2009

Fetelor, eu am avut nunta la Bacia pe 29 mai...deci daca vreti detalii de orice fel, nu ezitati sa puneti intrebari! Poze cu restaurantul o sa pun maine seara sau poimaine...Tot ce pot sa va spun e ca doamna Mihaela (patroana) este o femeie absolut geniala...si nu mi-a parut rau nici o clipa ca am facut nunta acolo
    Grow old along with me... The best is yet to be!

wedding pictures

TTD - kind of
    honey moon pics
    foto logodna

Buna delia...sunt linda prietena lui dori....felicitari si casa de piatra...sunt foarte frumoase pozele tale, imi spui si mie te rog cine ti le-a facut?te pup

Inregistrat
    10.08.2010

Logodnicul meu e din Bacia , asa k si noi am avut o idee de a face nunta la casablanca, insa am renuntat din doua motive,1. e prea mic pt noi( max 180 persoane) si noi am ava nevoie de mai mult, iar 2. mie cel putin nu mi-a placut chestia cu etajul, adica trebuie sa va ganditi foarte bine cum asezati invitatii ca sa nu aveti discutii mai apoi ca nu au coborat la dans,ca au fost departe de voi, etc. In rest si prin sat se aud numai cuvinte de lauda la adresa localului si a servirii, a gustarilor, asa ca daca ati ales acest local , banuiesc ca v-a placut ideea cu etajul, deci fara comentarii negative in plus.Ce m-a atras si pe mine acolo a fost ca sa zic peisajul din exterior, ies niste poze super, si interorul de asemenea e super fain. Asa ca poate ne vedem pe la nunta voastra ca noi stam la cateva case de local

Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us