Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910
Rezultate de la 73 la 79 din 79

Subiect: Prajituri, torturi,bunatati...

Inregistrat
    11.02.2011

Implicit Re: Prajituri, torturi,bunatati...

Citat Postat de r0xmin3 Vezi mesajul
    Buna!
    stice cineva la ce cofetarie din jud HD imi face si mie un tort ca cel din poza?cu fantana si scarite?
    mie personal nu imi place tortul asta. mi se pare kitchos si demodat...

Inregistrat
    16.06.2010

Citat Postat de r0xmin3 Vezi mesajul
    Buna!
    stice cineva la ce cofetarie din jud HD imi face si mie un tort ca cel din poza?cu fantana si scarite?
    poti incerca la calan sau la deva dar tortul asta e f mare.tu cate pers ai?

Mascota Miresici 2012

Inregistrat
    10.08.2010

r0xmin, ai fost la cei de la arta sa vb pt tort? k mi-au zis mie k au si torturi cu scari si fantana, daca vreau sa imi fac si am zis k stiu pe cineva care a intrebat de asta si a zis k a fost o tipa roxana din hateg, si vroiam sa stiu daca esti tu, daca nu eventual sa incerci atunci la ei pt k au ceea ce vrei tu, acumchiar ma gandesc sa imi fac si eu asa, k mi-a spus k nu poate sa imi faca un tort asa mare cum vreau eu de 60 kg si k il face mai mic eventual si restul il face dreptunghiular si se taie la bucatarie...anyway, am semnat contractul cu ei asa k am scapat si de asta

Mascota miresici 2012

Inregistrat
    16.06.2010

Citat Postat de Chilly Vezi mesajul
    r0xmin, ai fost la cei de la arta sa vb pt tort? k mi-au zis mie k au si torturi cu scari si fantana, daca vreau sa imi fac si am zis k stiu pe cineva care a intrebat de asta si a zis k a fost o tipa roxana din hateg, si vroiam sa stiu daca esti tu, daca nu eventual sa incerci atunci la ei pt k au ceea ce vrei tu, acumchiar ma gandesc sa imi fac si eu asa, k mi-a spus k nu poate sa imi faca un tort asa mare cum vreau eu de 60 kg si k il face mai mic eventual si restul il face dreptunghiular si se taie la bucatarie...anyway, am semnat contractul cu ei asa k am scapat si de asta
    draga mea tu cati invitati ai de faci tort de 60 kg?mie mi-au explicat la calan ca treb cam 100 gr/persoana darnici chiar fix.deci tu ai 500-600 pers?

Mascota Miresici 2012

Inregistrat
    17.06.2012

Buna!

Si-a facut careva prajituri , torturi la d-na Oltita de la Salas ?

Inregistrat
    08.10.2012

Buna,
    Si pe mine m-ar interesa prajiturile si tortul de la doamna Silvia din hateg. Si-a facut cineva la ea?

Inregistrat
    11.02.2011

Citat Postat de 11mai Vezi mesajul
    Buna,
    Si pe mine m-ar interesa prajiturile si tortul de la doamna Silvia din hateg. Si-a facut cineva la ea?
    Eu, si sunt extrem extrem de bune !!!!

Pagina 10 din 10 PrimulPrimul ... 8910

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us