Pagina 3 din 20 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 159

Subiect: Sali de sport in Bucuresti

Inregistrat
    13.07.2006

Implicit Re: Sala aerobic in zonele Dristor, Vitan, Titan

Citat Postat de bleu_angelet Vezi mesajul
    De asta am vrut sa zic si eu. Dar toata lumea care trece cu 123 sau 124 te vede. S-ar putea sa fie scumpa, pentru ca este langa Mall. Desi, e singura pe care o stiu prin zona. Ar mai fi una langa scoala 87, dar am auzit ca este numai pentru barbati(nu stiu daca intre timp s-au reprofilat ).
    Din cate stiu eu nu se face aerobic nici la sala de langa piata Vitan nici la cea de langa scoala 87. Acolo se face doar fitness. Am cautat pe net si am dat de ele.

Inregistrat
    03.01.2007

De preturi stii ceva?
    sincer eu nu am fost,dar am auzit de la vecinele care au fost ca nu sunt preturi exagerate,din contra sunt accesibile.

Inregistrat
    13.07.2006

E cunosc ca fiind un club de fite.
    Exact asta am vrut sa spun si eu .

Inregistrat
    25.06.2006

noi am trecut pe acolo si seara f tarziu,cand plecam de la mama....oin drum spre casa o mai luam pe lg centru asta.......si am vazut lume" lucrand "de zor pe banda si la ore destul de tarzii......dupa 21-22.00........acum preturile nu cred ca sunt f mari.......

Inregistrat
    13.07.2006

Citat Postat de gabitza_86 Vezi mesajul
    sincer eu nu am fost,dar am auzit de la vecinele care au fost ca nu sunt preturi exagerate,din contra sunt accesibile.
    Crezi ca poti afla cum se numeste sala si unde anume in spate la billa? Asa printre blocuri?

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de babycriss Vezi mesajul
    Crezi ca poti afla cum se numeste sala si unde anume in spate la billa? Asa printre blocuri?
    stiu ca de la titan se putea ajunge cu 101 sau 311 ,dar acum de cand s-a deschis auchanul parca si-au modificat traseul.stii cimitirul de la salajan?de langa petrom?sau mai exact pizzeria il contro?e exact in spatele billei,sau langa biserica Sf Ilie.offfffffff nu le am prea bine cu explicatul

Inregistrat
    06.06.2006

Eu am fost anul trecut la un centru pe langa Budapesta, zona tineretului-unirii si a fost ok. preturile sunt destul de accesibile 500.000 8 sedinte si 600.000 12 sedinte parca, sper sa nu gresesc. asta era in vara anului trecut. Se poate face aerobic, tae boo mai putin fitness din cate stiu eu. Aveti mai multe tipe care sunt instructoare, de la unele care nu te alearga foarte tare pana la unele mai dure putin. daca va interseaza ma in detaliu va pot spune si numele instructorilor.

Inregistrat
    13.07.2006

Citat Postat de gabitza_86 Vezi mesajul
    stiu ca de la titan se putea ajunge cu 101 sau 311 ,dar acum de cand s-a deschis auchanul parca si-au modificat traseul.stii cimitirul de la salajan?de langa petrom?sau mai exact pizzeria il contro?e exact in spatele billei,sau langa biserica Sf Ilie.offfffffff nu le am prea bine cu explicatul
    Stai linistita ..cunosc zona. Problema este ca as vrea mai multe detalii: cum se numeste, preturile, programul. Asta pt ca nu am timp sa colind .

Pagina 3 din 20 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us