Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 31

Subiect: Velvet music

Inregistrat
    03.01.2010

Post Velvet music

Buna,stie cineva ceva de restaurant velvet.Am fost astazi la ei si mi se pare ff frumos si elegant.Mai are cineva nunta aici sau stie pe cineva care sa fi facut nunta aici?Ma intereseaza opinii,mancare,climatizare,administratorul daca a fost ok si daca sa tinut de cuvant,etc....
    Multumesc anticipat

Inregistrat
    03.01.2010

Implicit Re: restaurant velvet music

chiar nu ma poate ajuta nimeni....

Inregistrat
    04.06.2009

Citat Postat de rambina Vezi mesajul
    Buna,stie cineva ceva de restaurant velvet.Am fost astazi la ei si mi se pare ff frumos si elegant.Mai are cineva nunta aici sau stie pe cineva care sa fi facut nunta aici?Ma intereseaza opinii,mancare,climatizare,administratorul daca a fost ok si daca sa tinut de cuvant,etc....
    Multumesc anticipat
    Eu am avut nunta la Velvet Music in mai.... a fost mirific... Nu am absolut nimic de reprosat nimanui, totul a fost perfect... Administratorul s-a purtat exemplar si ne-a oferit tot sprijinul in multe chestii si detalii legate de organizare si alegere meniuri, bauturi, etc... si au fost super OK si pertinente sfaturile lui....
    Sala a fost superba, mancarea excelenta iar servirea ireprosabila... Dupa nunta toata lumea mi-a spus ca au ramas uimiti de servire, ca s-au simtit speciali si ca nu au mai intalnit asa ceva niciodata... iar la finalul nuntii totul a fost OK... toti au fost fair play...
    A... si despre conditii, climatizare, toalete, curatenie, etc.. nu am nici aici nimic de reprosat...
    Iti urez mult succes si casa de piatra... si... iti recomand din suflet Velvet Music... eu am ramas cu niste amintiri superbe...

Inregistrat
    18.01.2010

e foarte fain restaurantu .... mancare buna,servire ireprosabila, baii curate, administratoru e fair-play te ajuta cu orice .... omu stie ce face ... e chiar ok sa te consulti cu cineva din domeniu

Inregistrat
    23.08.2010

e adevarat restaurantul e foarte frumos.am fost si eu si l-am vazut dar singurul lucru care m-am derutat e ca si pe interent si in pliantul lor de prezentare scrie ca au 2 sali cu capacitati de la 120la 150 de persoane,la locul faptei ni s-a spus ca trebuie sa avem 150 de invitati ninim.ati patit si voi asa?

Inregistrat
    03.01.2010

Citat Postat de cori26 Vezi mesajul
    e adevarat restaurantul e foarte frumos.am fost si eu si l-am vazut dar singurul lucru care m-am derutat e ca si pe interent si in pliantul lor de prezentare scrie ca au 2 sali cu capacitati de la 120la 150 de persoane,la locul faptei ni s-a spus ca trebuie sa avem 150 de invitati ninim.ati patit si voi asa?
    Noua ni sa spus ca accepta si sub 150,adica vreo 130 dar nu la meniuil minim.

Inregistrat
    03.01.2010

Citat Postat de adriana_dorobantu22 Vezi mesajul
    Eu am avut nunta la Velvet Music in mai.... a fost mirific... Nu am absolut nimic de reprosat nimanui, totul a fost perfect... Administratorul s-a purtat exemplar si ne-a oferit tot sprijinul in multe chestii si detalii legate de organizare si alegere meniuri, bauturi, etc... si au fost super OK si pertinente sfaturile lui....
    Sala a fost superba, mancarea excelenta iar servirea ireprosabila... Dupa nunta toata lumea mi-a spus ca au ramas uimiti de servire, ca s-au simtit speciali si ca nu au mai intalnit asa ceva niciodata... iar la finalul nuntii totul a fost OK... toti au fost fair play...
    A... si despre conditii, climatizare, toalete, curatenie, etc.. nu am nici aici nimic de reprosat...
    Iti urez mult succes si casa de piatra... si... iti recomand din suflet Velvet Music... eu am ramas cu niste amintiri superbe...
    POti sa imi trimiti ceva poze de cum ai avut u nunta la ei?Si inca ceva climatizarea a facut fata?

Inregistrat
    23.08.2010

Citat Postat de rambina Vezi mesajul
    Noua ni sa spus ca accepta si sub 150,adica vreo 130 dar nu la meniuil minim.
    Fain,ma bucur pentru voi,dar cand nou ni s-a spus de 150 de inviati minim,nu se punea problema sa alegem meniul minim.problema a stat in felul urmator eu am intrebat daca nu se pot mai putin de 150 de invitati si mi s-a spus ca ba da,dar ca trebuie sa platesc cate 60 ron ptr fiecare invitat in minus de la 150........ cam asa sta povestea

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us