Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 134

Subiect: Aranjamente cu hortensii

Inregistrat
    16.03.2008

Implicit Aranjamente cu hortensii

m-am gandit sa deschid acest subiect deoarece am vazut ca nu s-a discutat nimic despre aceste flori atat de gingase dar totodata ff frumoase care se pot folosi cu succes in aranjamente si decoratiuni. in lunile de vara se gasesc in curtile multor persoane si ne incanta prin coloritul lor.
    eu le-am avut in aranjamentele de la nunta mea in combinatie cu trandafiri roz-mov si au aratat ff bine.
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg 4.jpg (38,3 KB, 881 views)
    • File Type: jpg 5.jpg (30,7 KB, 781 views)
    • File Type: jpg 6.jpg (43,4 KB, 765 views)
    • File Type: jpg 3.jpg (40,4 KB, 684 views)

Inregistrat
    10.07.2006

Implicit Re: Aranjamente cu hortensii

si mie imi plac fff mult.au fost superbe aranjamentele tale..

Inregistrat
    09.03.2010

Citat Postat de dramatzica Vezi mesajul
    m-am gandit sa deschid acest subiect deoarece am vazut ca nu s-a discutat nimic despre aceste flori atat de gingase dar totodata ff frumoase care se pot folosi cu succes in aranjamente si decoratiuni. in lunile de vara se gasesc in curtile multor persoane si ne incanta prin coloritul lor.
    eu le-am avut in aranjamentele de la nunta mea in combinatie cu trandafiri roz-mov si au aratat ff bine.
    Pur si simplu superbe, nunta a fost minunata, am vazut videoclipul vostru de nunta...foarte bine realizat. Noi dorim o nunta pe alb si negru, dar florile cred ca le vom face roz-mov, ca sa avem accente de culoare. Am o intrebare..ce melodie este pe fundalul videoclipului de nunta? (daca stii cumva macar cine o canta sau cum se numeste) este o melodie atat de frumoasa...Mersi frumos!

Inregistrat
    04.06.2009

Buna,
    Eu sunt innebunita dupa florile astea. le-am avut si eu la nunta. Le-am comandat de la cei care au catalogul de flori pe site. numai ca am vrut o parte bleu foarte deschis si mi-au venit mov..

Mie mi-au placut florile astea inca de cand am vazut un aranjament ...acum 5 ani, insa nu m-am apucat inca sa intreb la florarii si pe net nu prea gasesti...
    Sunt niste flori/plante superbe si deosebite!
    Asadar, fetele, ce preturi au aranjamentele cu hortensii? Se gasesc de cumparat la fir? Sunt mult mai scumpte fata de alte aranjamente?? Stiti cumva care e perioada lor de inflorire?

Uite ce am gasit eu pe tema asta:
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    17.03.2010

Sunt foarte frumoase..eu o sa am la prezidiu o bordura de 2,5 m din horetnsii albe si crini..intreba cineva mai sus pretul...daca te ajuta,bordura asta costa 250 lei...
    VAND ROCHITA SAN PATRICK ,MODEL ENEBRO,fara bretele
    http://www.miresici.ro/showthread.ph...19#post3759919

Mie imi plac hortensiile albastre. Mi se pare ca merg foarte bine la o nunta cu aranjamente maro si pe torturi.
    wedding-hydrangea-bouquet-222x300.jpghydrangea-wedding-cakes.jpghydrangea-wedding-cake-three-tier.JPGblue-hydrangea-wedding-cake01.jpg4-tier-blue-hydrangea-cake.jpgHydrangea1.jpg

P.S. In engleza se numesc hydrangea daca vreti sa cautati poze

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us