Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Vand rochie de mireasa deosebita model sirena cu trena!!!

Inregistrat
    04.09.2009

Wink Vand rochie de mireasa deosebita model sirena cu trena!!!

Fetele, cu greu m-am convins dar e pacat de ea sa stea in sifonier, in loc sa faca o viitoare miresica la fel de fericita cum am fost eu in ziua nuntii:X:X:X.
    Imi vand si eu rochita, ceva mai deosebit ca model, model sirena , foarte eleganta si finuta cu o broderie superba.Modelul este Atelier Diagonal, colectia 2010, nu a fost modificata pentru ca nu am avut nevoie, eu am 1.75 inaltime si 56 kg dar merge modificata foarte bine, poti sa o scurtezi ca nu se cunoaste, si mai ales poti sa o stramtezi cu usurinta daca ai nevoie.
    Ce mi-a placut cel ami mult la ea e trena care se prinde in 3 nasturei pe dedesubt si nici nu se cunoaste ca ai trena, nu incomodeaza absolut deloc la dans, e foarte usoara:X
    Culoarea este ivory , doar o tenta de crem, fara bretelute dar cu sistem de sustinere pentru sutien ca sa nu iti cada sau sa se cunoasca
    Sper sa faca o miresica la fel de fericita pe cat m-a facut pe mine in ziua nuntii
    O vand cu tot cu accesoriu dezgatit(voaleta) si voal, desi mi-as fi dorit sa-l pastrez si au costat impreuna noi: 4200 ron, cu aproximatie.
    Eu le vand cu 25 mil, la care ofer si superbele mele sandalute de la benvenutti daca porti aceeasi marime ca si mine, 37.Sandalutele au toc de 8 cm si sunt cu bretelute foarte fine de saten crem si o fundita din margelute asemanatoare broderiei de pe rochita.
    Toate sunt in stare perfecta, mai ales ca sandalutele le-am purtat doar la biserica
    Pozici gasiti in semnatura si am atasat si modelul sa-l vedeti cum arata .E identic, asa arata si pe tine.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    20.09.2010

Implicit Re: Vand rochie de mireasa deosebita model sirena cu trena!!!

ce marime este rochita ta? si eventual imi poti spune ce dimensiuni ai: bust, talie, solduri?

Inregistrat
    04.09.2009

Citat Postat de logajana Vezi mesajul
    ce marime este rochita ta? si eventual imi poti spune ce dimensiuni ai: bust, talie, solduri?
    Buna.
    Rochita e marimea 38-40.Eu am 86 bust, 68 talie si la solduri nu conteaza eu am 90 dar e model sirena si de la solduri se largeste .Rochie e superba crede-ma, am fost foarte apreciata la nunta pentru ca a fost altceva, foarte eleganta si rafinata.
    Daca te intereseaza contacteaza-ma pe [email protected] si vb mai multe

Inregistrat
    08.06.2010

Eu am 1,78 inaltime. Oare mi-ar fi buna? Si cred ca am putin mai multe kg decat tine. Doar in Barlad se poate proba?

Inregistrat
    04.09.2009

Oho, eu am 1.75 si am avut tocuri de 10 cm si asa mi-era putin lunga..Nu a fost modificata deloc.Deci crede-ma ca da, iti vine mai mult ca sigur si cu tocuri de 8 cm iti vine perfect .si de modifcat sigur ca se modifica ff usor ca e model corset cu fermoar la spate.se imbraca ff usor.mare lucru de modificat nu ar fi decat in talie.Eu sunt din Iasi deci daca ti-e mai usor poti veni la iasi sa o probezi sau in barlad vin eu acasa o fuga.Rochita e in stare perfecta , ma mir chiar ca nu a suferit de pe urma unei nopti de dans continuu.
    Am dus-o la curatatoria in care am incredere deplina si e ca noua, in husa ei .
    Daca esti interesata te astept la o proba sau contacteaza-ma sa vb mai multe si te ajut cu mare placere in tot ce ai nevoie.Eu pur si simplu m-am indragostit pe loc de rochita asta si dupa 9 luni de cautat e singura pe care am probat-o si n-am stat pe ganduri nici eu nici sotul meu, mai ales ca nu vroiam o rochie de mireasa obisnuita, ci una care chiar sa lase invitatii cu gura cascata.
    Si asa a si fost, si acum dupa 2 luni tot se vorbeste despre tinuta mea si a sotului.

Inregistrat
    08.06.2010

Citat Postat de crystyna_sirbu Vezi mesajul
    Oho, eu am 1.75 si am avut tocuri de 10 cm si asa mi-era putin lunga..Nu a fost modificata deloc.Deci crede-ma ca da, iti vine mai mult ca sigur si cu tocuri de 8 cm iti vine perfect .si de modifcat sigur ca se modifica ff usor ca e model corset cu fermoar la spate.se imbraca ff usor.mare lucru de modificat nu ar fi decat in talie.Eu sunt din Iasi deci daca ti-e mai usor poti veni la iasi sa o probezi sau in barlad vin eu acasa o fuga.Rochita e in stare perfecta , ma mir chiar ca nu a suferit de pe urma unei nopti de dans continuu.
    Am dus-o la curatatoria in care am incredere deplina si e ca noua, in husa ei .
    Daca esti interesata te astept la o proba sau contacteaza-ma sa vb mai multe si te ajut cu mare placere in tot ce ai nevoie.Eu pur si simplu m-am indragostit pe loc de rochita asta si dupa 9 luni de cautat e singura pe care am probat-o si n-am stat pe ganduri nici eu nici sotul meu, mai ales ca nu vroiam o rochie de mireasa obisnuita, ci una care chiar sa lase invitatii cu gura cascata.
    Si asa a si fost, si acum dupa 2 luni tot se vorbeste despre tinuta mea si a sotului.
    Intr-adevar, rochita e superba, si eu m-am indragostit de ea cand am vazut-o...Eu locuiesc in Cluj, numai nunta o am in Botosani. Cam intr-o luna sau doua o sa merg prin Botosani. In caz ca nu vinzi rochia pana atunci o sa te contactez sa vin la o proba, pentru ca nu te pot tine in loc cu vanzarea, in caz ca gasesti inaintea mea pe cineva. Te rog lasa-mi un PM cu datele tale de contact...Multumesc mult pentru raspunsul prompt

Inregistrat
    06.01.2007

Incepand cu data de 01.11.2010, anunturile la rubrica Bazar vor fi afisate in subiecte inchise, discutiile putand fi continuate prin mesaje private (vezi Regulament forum).
    Va multumim pentru intelegere!
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu . Multumesc!

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us