Pagina 3 din 233 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1862

Subiect: Hobby-uri de miresici

Inregistrat
    20.04.2006

Implicit Re: hobby-uri de miresici

apropo de ulei n-am lucrat niciodata cu vopsele de ulei.. parca mereu fug de ele..[/quote]

Eu nu iti vorbeam de facut bani, ci de a propune un serviciu mai deosebit, in sensu in care ai un "savoire faire" care se poate converti intr-o activitate extrascolara pt copii intre 3 si 8 ani (zic asa la nimereala); eu cel putin cand voi avea copii ii voi inscrie la diferite activitati, si una de genul acesta mi-ar place; la asta m-am referit.
    In ceea ce priveste uleiul, este foate agreabil, se manipuleaza usor, partea mai putin practica este mirosul, dar eu il addoooor !

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    pacat ca nu mai faceti lucrurile care va relaxau si va faceau placere... asta inseamna eliberarea de stresul zilnic.. eu de ex as vrea sa invat sa croiesc, sa imi fac haine.. zic ca ma apuc si mereu intervine altceva... acu sunt insarcinata
    sau mai sunt pasionata de fotografie... mi-am cumparat pana si aparat cu care sa pot face proze profesioniste.. dar din pacate nu am reusit sa ma documentez si sa il folosesc la adevartul potential....
    nu imi pierd speranta ca intr-o zi le voi face pe toate
    La mine nu e neaparat vorba de timp, ci asa cum spunea si jo, e vorba de inspiratie !

Inregistrat
    07.02.2005

am mai pozat ce mai aveam prin casa... si tot in semnatura sunt.. pozele care sunt fotografiate pe funadal roz
    sper sa va placa

Inregistrat
    20.04.2006

Apropo de arta si talent, asta seara ma duc la un vernisaj unde expune un baiat de 24 de ani din Iasi; este f talentat si ma bucur ca expune aici.

Si ca sa mai dau un pic din gura as vrea sa va mai spun ca am avut mai multe ocazii sa vad artisti pictori expunand aici, si sincer sunt foarte talentati romanii nostri !!

Inregistrat
    20.09.2006

pacat ca nu mai faceti lucrurile care va relaxau si va faceau placere... asta inseamna eliberarea de stresul zilnic.. eu de ex as vrea sa invat sa croiesc, sa imi fac haine.. zic ca ma apuc si mereu intervine altceva... acu sunt insarcinata
    sau mai sunt pasionata de fotografie... mi-am cumparat pana si aparat cu care sa pot face proze profesioniste.. dar din pacate nu am reusit sa ma documentez si sa il folosesc la adevartul potential....
    nu imi pierd speranta ca intr-o zi le voi face pe toate
    Valen, sunt extraordinare lucrurile facute de tine!
    E pacat intr-adevar ca nu ne facem timp pt ceva care stim ca ne-ar face placere. Cand eram mai mica ma ocupam si eu cu chestii de genu. Obisnuiam la fiecare sarbatoare sa ii fac cate un cadou lui mami realizat cu mainutele mele. Putine s-au mai pastrat, zambesc usor de fiecare data cand le vad, si ma gandesc la cate lucruri mi-ar fi placut sa fac si nu le fac. Imi placea mult sa desenez. Aveam niste papusi din hartie pt care realizam tot timpul haine. Mi-a placut si imi place foarte mult sa citesc. Cand "prind" o carte care imi place, savurez fiecare pagina si uneori stau pana noapte tarziu sa citesc. Din pacate, nu mai fac nici asta prea des. In liceu am prins un pic de dezgust pt lectura, fiind nevoita sa citesc multe lucruri care nu-mi placeau, si asa, incet incet am uitat de iubirea mea pt carti..
    Mi-a placut sa dansez, am facut cursuri cand am fost mai mica, dar m-am lasat si de asta pt ca a fost o perioada in care am avut cam des probleme de sanatate si lipseam de la cursuri...sper sa le reiau acuma, cu pregatirea pt nunta.
    Mi-a placut psihologia in liceu, dar nu am avut curajul sa ma apuc de ea..inca mai sper ca o sa reusesc sa fac astfel incat sa las pt fiecare mica pasiune a mea un pic din timpul care se scurge mult prea repede...

mie pe langa altele..imi place sa fac goblene...sper ca stiti ce-s alea
    pun cateva poze...prima facuta de mine si restul de mama...mai am facute de mine,dar acasa la ai mei...si de aia nu pot sa va pun facute de mine mai multe...astea sunt ce am eu in casa...
    problema e ca acum nu mai am timp...f mult am lucrat in liceu...
    dar e f relaxant,si f placut sa vezi ce iese...
    pozele nu-s prea clare,pt ca sunt facute acum,cu telefonul...
    Imagini atasate Imagini atasate

http://photos.yahoo.com/raluk290284.
    POZE DE LA NUNTA MEA!!!
    http://new.photos.yahoo.com/raluk290...60762384015610
    VAND ROCHITA DUPA MODEL MAGGIE SOTTERO

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de ralukyon Vezi mesajul
    mie pe langa altele..imi place sa fac goblene...sper ca stiti ce-s alea
    pun cateva poze...prima facuta de mine si restul de mama...mai am facute de mine,dar acasa la ai mei...si de aia nu pot sa va pun facute de mine mai multe...astea sunt ce am eu in casa...
    problema e ca acum nu mai am timp...f mult am lucrat in liceu...
    dar e f relaxant,si f placut sa vezi ce iese...
    pozele nu-s prea clare,pt ca sunt facute acum,cu telefonul...
    foarte frumoase... si eu am incercat sa fac dar nu goblen ca e prea minutios... dar n-am facut decat o singura data... e intr-adevar relaxant dar necesita ff mult timp. felicitari pt rabdare

foarte frumoase... si eu am incercat sa fac dar nu goblen ca e prea minutios... dar n-am facut decat o singura data... e intr-adevar relaxant dar necesita ff mult timp. felicitari pt rabdare
    ms,da necesita rabdare,pe care unele prs nu o detin..si de aceea nu prea se incumeta multa lume...
    te fel ci pe tine,ca inca mai te tii de hobby..e frumos sa ai asa ceva..

http://photos.yahoo.com/raluk290284.
    POZE DE LA NUNTA MEA!!!
    http://new.photos.yahoo.com/raluk290...60762384015610
    VAND ROCHITA DUPA MODEL MAGGIE SOTTERO

Pagina 3 din 233 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us