Pagina 1 din 233 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1862

Subiect: Hobby-uri de miresici

Inregistrat
    07.02.2005

Cool Hobby-uri de miresici

am vrut de multa vreme sa deschid subiectul asta.. poate gasesc si eu persoane cu hobby-uri ca ale mele....
    de exemplu eu fac tot felul de lucruri creative de mana - handcrafting asa cum e numit afara. fac felicitari, pictez pe obiecte. am tot felul de unelete si ustensile majoritatea cumparate din tari straine....
    am pus aici cateva poze cu creatiile mele...
    mai are cineva pasiuni asemanatoare? voi ce faceti cu timpul liber?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: hobby-uri de miresici

Citat Postat de valen Vezi mesajul
    am vrut de multa vreme sa deschid subiectul asta.. poate gasesc si eu persoane cu hobby-uri ca ale mele....
    de exemplu eu fac tot felul de lucruri creative de mana - handcrafting asa cum e numit afara. fac felicitari, pictez pe obiecte. am tot felul de unelete si ustensile majoritatea cumparate din tari straine....
    off mi-a sters link-ul desi l-am ascuns.... daca va uitati in semnatura in albumul numit "crafts" o sa vedeti si poze

Inregistrat
    03.01.2007

sunt super pozele tale,chiar ai talent.eu nu am inclinatie spre asa ceva.eu stau calare pe net cat e ziulica de mare.

Inregistrat
    20.06.2006

Ce faineeeeeeeeeeeeeeee is,toateeee!!!!...Si eu faceam cand eram mai mica(bine nu asa faine)...cred ca ar trebui sa ma apuc din nou.Am inceput acu sa fac albumu d nunta...si n`am facut prea multe.Vreau sa gasesc un maga cu materiale.
    Oricum is f faine.
    Din toate hobby-urile numa snowboard practic si numa iarna.mai imi place volei...da nu prea joc..n`am unde.

Inregistrat
    13.10.2006

Sunt foarte frumoase. Dar cand ai timp sa le faci? Ca eu dupa ce vin de la servici nu mai sunt in stare de nimic...

Inregistrat
    25.06.2006

eu de mica am aceasta pasiune.....chiar de ff micuta..........insa in ultimul timp m am delasat..........cand eram mica mi se spunea "bunicuta".......toata ziua migaleam.........de la crosetat,tricotat pana la tot felul de falicitari,nuci pictate,lantisoare,frunze de toamna si flori uscate aplicate........toata ziua eram in mana cu foarfeca,fel de fel de hartii,acuarelele,goasele,lipiciu,sclipiciu si tot asa........printre altele imi mai place sa si colorez ,sa pictez>mai ales imitatii dupa alte imagini si mai a;les natura....................nu sunt talent,dar imi place sa migalesc si sa iasa frumos.........imi plac si goblenurile......

Inregistrat
    07.02.2005

Valen, sunt super!

Ca tot vorbim de hobby-uri, eu am doua: literatura (desi se tot imputineaza timpul alocat acestui hobby) si fotbalul.

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de corinutza79 Vezi mesajul
    Sunt foarte frumoase. Dar cand ai timp sa le faci? Ca eu dupa ce vin de la servici nu mai sunt in stare de nimic...
    nu tre sa faci zilnic.....e ca o eliberare,o iesire din cotidian........e fantastic cand vezi rezultatul si stii ca sunt facute cu manutele tale si ai pus suflet.....depinde cum ai timp.........iti gasesti dc vrei.......

Pagina 1 din 233 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us