Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Imi vand rochita superba de mireasa, alba, A-line

Inregistrat
    19.01.2009

Implicit Imi vand rochita superba de mireasa, alba, A-line

M-am hotarat sa imi vand rochita de mireasa pe care am purtat-o in ziua cea mai frumoasa a vietii mele.

Descrierea este urmatoarea:

Rochie de mireasa, demimulata, confectionata din shantung italian alb si dantela frantuzeasca de culoarea laptelui. Partea inferioara se prelungeste cu un ornament din puf de strut si perle. Croiala partii superioare a rochiei de mireasa este completata de o broderie din margele japoneze si ornamente din cristale Swarovski. Partea din spate este alcatuita dintr-o impletitura de snururi, pana la linia taliei.
    Rochia este alba, se potriveste unei persoane de 1,60-1,65 inaltime, aprox 55-65 kg, masura 40-46, snurul din spate permite ajustarea ei. Linia rochiei este in forma de A, o linie flatanta pentru orice silueta, in special pentru siluetele in forma de clepsidra.

Am atasat si poza originala de pe site, a mea este alba dar aici se vede mai bine modelul.

Pretul rochitei este 1500 lei negociabil.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Aici este rochita mea superba pe care o vand:
    http://www.miresici.ro/showthread.php?t=25170

Inregistrat
    19.01.2009

Implicit Re: Imi vand rochita superba de mireasa, alba, A-line

actualizare
    Aici este rochita mea superba pe care o vand:
    http://www.miresici.ro/showthread.php?t=25170

Inregistrat
    06.01.2007

Implicit Re: Imi vand rochita superba de mireasa, alba, A-line

Incepand cu data de 01.11.2010, anunturile la rubrica Bazar vor fi afisate in subiecte inchise, discutiile putand fi continuate prin mesaje private (vezi Regulament forum).
    Va multumim pentru intelegere!
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu . Multumesc!

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us