Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate de la 57 la 63 din 63

Subiect: Steffy

Inregistrat
    17.08.2011

Implicit Re: Steffy

Bune fetelor,

Incerc sa ma decid intre restaurantul Steffy si restaurantul Athena. La Steffy imi este teama sa nu fie prea putin spatiu, iar la Athena este sala cam mare pentru cati invitati vi avea (100-120). Pe langa asta, mancarea de la Steffy este foarte laudata si acesta este un aspect care conteaza destul de mult in luarea unei decizii.
    Imi puteti spune daca ati avut sau daca ati participat la o nunta la Steffy ce a avut loc la etaj? Este loc de dans? Cum v-ati simtit? Imi puteti impartasi cateva impresii?

Inregistrat
    29.08.2013

Buna Dana,

Si eu, ca si tine sunt in perioada de cautare a localului.Eu sunt intre Steffi si Grand.La nici unul dintre ele nu am fost la vreun eveniment insa la Steffi am mers sa vb cu managerul de sala...localul este ok insa din pacate asfaltul din fata localului arata cam jalnic....acum nu stiu daca pe tine te-ar deranja un aspect ca acesta.Voi merge w-e urmator sa vad care este pretul meniului si apoi ma voi hotari.
    Mie salile acelea Athena, Nova si nu mai stiu cum se numeste a treia sala mi se par frumoase insa sa stii ca hotelul este oribil(asta in cazul in care doresti sa inchiriezi si camere pentru invitatii tai).

Multa bafta in luarea deciziei)

Inregistrat
    17.08.2011

Buna Rorydeea,
    Intr-adevar strada din fata localului nu arata tocmai bine, dar am inteles ca anul viitor va fi gata (dar de la zis pana la facut e cale lunga). Athena am exclus-o deja deoarece nu mi-a placut deloc atitudinea doamnei POP si nu vreau sa fiu stresata pana in ziua nuntii din cauza ei. Grand-ul ma atrage si pe mine intr-o oarecare masura (mamei soacre nu ii place ) dar voi incerca totusi in viitorul apropiat cand voi ajunge in Buzau sa trec pe acolo. Daca ajungi week-endul asta, cand ai timp sa imi spui si mie cum ti s-a parut acolo si ce conditii au (intelesesm ca te obliga sa iei de la ei apa, cafeaua, etc).

Inregistrat
    29.08.2013

Buna Dana,

Maine merg in Buzau si am programat deja o intalnire cu domnul Ene de la Grand..mi-am facut o lista cu intrebarile...te tin la curent.

Inregistrat
    30.06.2010

Dana,
    Ai reusit sa te hotarasti?
    Daca nu, iti impartasesc impresiile mele de la Steffy, eu am facut nunta acolo in 2011 si am fost foarte incantata. Spatiul mi s-a parut ok, am avut 90 de persoane. Dar am impresia ca au extins de atunci deci incap mai multe. Ce pot spune: servicii impecabile, o doamna super, cu dansa am discutat toate detaliile - doamna Mihaela. Nu am avut nici o grija, s-a ocupat de tot, m-a sfatuit in ce nu stiam eu. Mancarea faina si multa, rude din alte orase au fost impresionate. Scaunele alea cu auriu si grena - mie mi-au lasat amintiri faine, si au fost ceva deosebit. Servirea in seara aceea super. As tot povesti despre asta ptr ca e unul din acele lucruri care mi s-a parut impecabil.
    Iti doresc o nunta de vis si daca ai intrebari, nu ezita sa imi spui!

Inregistrat
    17.08.2011

Buna ladia,
    M-am hotarat asupra restaurantului Steffy si sunt foarte incantata de alegere, doamna Mihaela este extraordinara si mi-a oferit foarte multe sfaturi utile, incepand de la organizare, bautura, mancare,etc. Pana acum am auzit doar vorbe bune despre ei, atat despre mancare cat si de profesionalismul in servire. Intr-adevar au mai largit sala, incap cred 150 de persoane, eu eram ingrijorata cu privire la ringul de dans luand in calcul stalpii, formatia care va acupa destul de mult loc, mesele, etc. Am vazut o filmare de la o nunta ce a avut loc in luna august acolo si m-am convins ca este spatiu.
    Sper sa fie totul bine, momentan restaurantul si formatia sunt singurele aspecte la care nu imi fac griji.
    Iti multumesc frumos pentru impartasirea impresiilor si voi reveni daca voi mai avea nelamuriri.

Inregistrat
    19.10.2014

Buna,

va rog sa-mi spuneti ce parere aveti despre mancare, servire si locatie.

Multumesc!

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us