Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Vand rochita de mireasa crem-piersica, model A, cu broderie in jurul taliei

Inregistrat
    10.03.2009

Wink Vand rochita de mireasa crem-piersica, model A, cu broderie in jurul taliei

Nu m-am indurat sa o ravasesc la o sedinta TTD, asa ca sta curatata si proaspata in dulap, asteptand o noua miresica sa o faca fericita.
    Rochita este culoare crem piersica, are broderie aplicata in talie (am atasat detaliu in poza), si o dau cu tulle. Se poate purta si cu crinolina, eu n-am vrut sa fiu prea printesa :-P

Se leaga cu siret, merge pentru 38-42, eu sunt 38, la lungime cu tocuri e perfecta pt un 1.80-1.85, altfel se poate scurta lejer pentru ca nu are multe straturi. E foarte usoara, fara trena si nu aluneca deloc pt ca are sistemul barcuta deasupra corsetului.
    Se vede ca-mi place, nu?

Astept doritoare
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    10.03.2009

Implicit Re: Vand rochita de mireasa crem-piersica, model A, cu broderie in jurul taliei

Nimeni inca?

Inregistrat
    10.03.2009

Implicit Re: Vand rochita de mireasa crem-piersica, model A, cu broderie in jurul taliei

O las la 1400 ron

Inregistrat
    10.03.2009

1400 ron

Up

Inregistrat
    06.01.2007

Incepand cu data de 01.11.2010, anunturile la rubrica Bazar vor fi afisate in subiecte inchise, discutiile putand fi continuate prin mesaje private (vezi Regulament forum).
    Va multumim pentru intelegere!
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu . Multumesc!

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us