Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 14 din 14

Subiect: Vialux

Inregistrat
    04.02.2010

Implicit Re: Vialux

Buna!
    Am vazut ca urmeaza sa ai nunta la pensiunea Vialux, si as vrea sa imi dai mai multe detalii daca esti draguta. Eu nu am stabilit inca nimic..dar este in topul preferintelor.
    Ce m-ar interesa...preturi la meniu, daca impun ceva..gen bautura, formatie, decoratiuni...
    Multumesc anticipat..si spor la pregatiri

Inregistrat
    17.09.2010

Post Re: Vialux

Citat Postat de oanalina Vezi mesajul
    Buna!
    Am vazut ca urmeaza sa ai nunta la pensiunea Vialux, si as vrea sa imi dai mai multe detalii daca esti draguta. Eu nu am stabilit inca nimic..dar este in topul preferintelor.
    Ce m-ar interesa...preturi la meniu, daca impun ceva..gen bautura, formatie, decoratiuni...
    Multumesc anticipat..si spor la pregatiri
    pretul/meniu-140-160, nu impun absolut nimic, tb sa te ocupi tu de tot:decoratiuni, bauturi, tort, formatie ceea ce e ff bine, iti faci asa cum vrei.suna acolo (iti dau eu nr. daca vrei) si vezi daca e libera ziua in care vrei tu.daca te mai pot ajuta cu ceva, cu mare placere, spor la treaba

Inregistrat
    11.09.2011

Buna miresici,

Eu abia am intrat in febra pregatirilor...am citit parerile voastre despre restaurante si cel mai mult mi.a placut Vialux. stie cineva cat costa acontul si daca isi onoreaza promisiunile facute?

multumesc mult!

Inregistrat
    04.02.2010

Buna, mie mi-au cerut minim 1000 ron acontul. Ca si servicii sunt foarte k si se tin de promisiuni
    Spor la pregatiri

Inregistrat
    01.02.2012

buna miresici,si mo cum a fost la nunta ai fost multumita de restaurant?

Inregistrat
    20.01.2014

Buna! Sunt noua pe acest site si as dori sa aflu cateva detalii despre acest restaurant de la miresicile care au avut nunta in acest loc.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us