Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 14

Subiect: Vialux

Inregistrat
    17.09.2010

Smile Vialux

Buna viitoare si foste miresici,

Stie cineva mai multe despre pensiunea-restaurant Vialux, azi am semnat contractul cu ei si as vrea sa stiu mai multe. Ma ajutati?pupici

Inregistrat
    17.09.2010

Smile Re: Restaurant vialux

Chiar nu a auzit nimeni de acest restaurant??e undeva pe la gara, aproape de podul de la Margineni.astept detalii de la voi, pupici

Inregistrat
    14.10.2009

Implicit Re: Restaurant vialux

Sambata aceasta merg la acest restaurant la nunta. Iti voi spune parerea mea atunci, ca in rest nu stiu nimic

Inregistrat
    17.09.2010

Citat Postat de myss Vezi mesajul
    Sambata aceasta merg la acest restaurant la nunta. Iti voi spune parerea mea atunci, ca in rest nu stiu nimic
    ok, abia astept, mersiiiiiiiiiiiiiiiii si distractie placuta!

Inregistrat
    17.09.2010

cum a fost la nuntaaaaaaaaaaaaa?abia astept detalii, pupici

Inregistrat
    14.10.2009

Sala este micuta o capacitate km de 100-120 de persoane maxim dar presupun ca acest lucru il stii ... ceea ce nu mi-a placut a fost faptul ca mancarea sa adus foarte repede, la ora 2 si un pic a fost data ultima friptura si tortul la ora 4 ..... ultima friptura nici nu sa mancat pentru ca aduse prea repede nici nu era timp sa se aseze mancare ca sa spun asa ........ in schimb mancarea a fost buna (aperitiv km slabut dupa parerea mea),fripturile aduse calde ..... mesele au fost asezate gen fileu (dreptunghiulare) cate 14 persoane la masa .... servire buna ......

Inregistrat
    17.09.2010

Sala este micuta o capacitate km de 100-120 de persoane maxim dar presupun ca acest lucru il stii ... ceea ce nu mi-a placut a fost faptul ca mancarea sa adus foarte repede, la ora 2 si un pic a fost data ultima friptura si tortul la ora 4 ..... ultima friptura nici nu sa mancat pentru ca aduse prea repede nici nu era timp sa se aseze mancare ca sa spun asa ........ in schimb mancarea a fost buna (aperitiv km slabut dupa parerea mea),fripturile aduse calde ..... mesele au fost asezate gen fileu (dreptunghiulare) cate 14 persoane la masa .... servire buna ......
    multumesc mult, chiar imi sunt utile aceste date, nu as vrea sa fie asa si la mine cu mancarea adusa repede, dar.....depinde poate si ce s-a discutat cu sefa de sala (poate asa au vrut mirii???), in fine...aaaaa...nu au unit mesele cate doua!!??eu as am cerut si am inteles ca se poate.nu as vrea asa ca la praznicam vz ca faci la eclipsa nunta, e superba sala...am fost acolo la cateva nunti si se poate decora fff.frumos, spor la pregatiri

Inregistrat
    14.10.2009

ma bucur ca ti-am putut fi cat de cat de ajutor ... imi pare rau ca nu am facut poze la sala ... nu stiu a cui a fost vina in ceea ce priveste mancarea care a venit foarte repede dar din privinta mea nu e ok ..... spor la pregatiri si tie

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us