Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 48

Subiect: Hotel Arta

Inregistrat
    01.04.2010

Post Hotel Arta

Am avut nunta la sala 3 Juniori hotel ARTA de pe calea Lugojului si a fost extraordinar totul!!!!cine doreste detalii sa ma contacteze printr-un mesaj!!!!

Inregistrat
    17.09.2010

Implicit Re: Hotel Arta- 3 Juniori

[QUOTE=clau9;3599823]Am avut nunta la sala 3 Juniori hotel ARTA de pe calea Lugojului si a fost extraordinar totul!!!!cine doreste detalii sa ma contacteze printr-un mesaj!!!![/QUOT

ceau.am vazut ca ai avut nunta in 18.09.casa de piatra si tot ce iti doresti.eu as vrea sa-mi spui te rog cum a fost servirea,eu o sa am nunta la anul tot la 3 junior.multumesc.

Inregistrat
    01.04.2010

[QUOTE=c_camy;3608949]
    Citat Postat de clau9 Vezi mesajul
    Am avut nunta la sala 3 Juniori hotel ARTA de pe calea Lugojului si a fost extraordinar totul!!!!cine doreste detalii sa ma contacteze printr-un mesaj!!!![/QUOT

ceau.am vazut ca ai avut nunta in 18.09.casa de piatra si tot ce iti doresti.eu as vrea sa-mi spui te rog cum a fost servirea,eu o sa am nunta la anul tot la 3 junior.multumesc.
    Multumim, ce pot sa iti spun ca este impecabila servirea si felicitari ati facut o alegere buna. Ospatarii au fost f. buni numai putin ridicam privirea si ma si serveau cu ce doream iar la mesele invitatiilor a fost la fel, toata lumea mi-a spus ca le-a placut acest lucru.
    Mult spor si sa fiti fericiti...

Inregistrat
    17.09.2010

multumim,speram sa iasa totul cum ne dorim.sala ta a fost foarte frumos amenajata,au fost socri mei sa o vada sambata ca eu nu sunt in tara.o zi faina.ceau

Inregistrat
    01.04.2010

Citat Postat de c_camy Vezi mesajul
    multumim,speram sa iasa totul cum ne dorim.sala ta a fost foarte frumos amenajata,au fost socri mei sa o vada sambata ca eu nu sunt in tara.o zi faina.ceau
    Ceau Camy, Da asa este sala a fost super fain amenajata tot a fost f. atent pregatita.
    o sa fie si a voastra frumoasa o sa vezi

Inregistrat
    21.09.2010

Am avut nunta la sala 3 Juniori hotel ARTA de pe calea Lugojului si a fost extraordinar totul!!!!cine doreste detalii sa ma contacteze printr-un mesaj!!!!
    Buna. Casa de piatra! Am vazut ca ai avut nunta la sala 3 juniori.Eu sunt acum in cautare de sala pt nunta si m-ar interesa mai multe detalii despre seriozitatea personalului, precum si despre mancare. Eu o sa am 300 de invitati, ramane suficient spatiu pentru dans? Vroiam sa te mai intreb daca ai mai negociat ceva, ti-au mai adaugat ceva inafara de ceea ce era pe meniu.Cand am fost acolo, au spus ca se mai poate negocia plata ospatarilor, precum si introducerea de bere in meniu. Astept raspunsul tau si ma bucur ca ai scris despre aceasta sala ptc mie mi-a placut, dar nu stiam pe nimeni care a avut nunta acolo si nu doream sa am surprize neplacute.

Inregistrat
    01.04.2010

Citat Postat de simonica1985 Vezi mesajul
    Buna. Casa de piatra! Am vazut ca ai avut nunta la sala 3 juniori.Eu sunt acum in cautare de sala pt nunta si m-ar interesa mai multe detalii despre seriozitatea personalului, precum si despre mancare. Eu o sa am 300 de invitati, ramane suficient spatiu pentru dans? Vroiam sa te mai intreb daca ai mai negociat ceva, ti-au mai adaugat ceva inafara de ceea ce era pe meniu.Cand am fost acolo, au spus ca se mai poate negocia plata ospatarilor, precum si introducerea de bere in meniu. Astept raspunsul tau si ma bucur ca ai scris despre aceasta sala ptc mie mi-a placut, dar nu stiam pe nimeni care a avut nunta acolo si nu doream sa am surprize neplacute.
    Buna Simona ti-am trimis mesaj privat despre sala 3 Juniori.

Inregistrat
    29.09.2010

Buna Simona ti-am trimis mesaj privat despre sala 3 Juniori.
    Draga Simona vreau sa te anunt ca si eu am avut nunta la 3 JUNIORI anul acesta in august si totul a iesit super.Sala este foarte mare si nu are stalpi pe mijloc asa ca se poate dansa de la bar pana in spatele salii.Cat depsre meniu se mai poate discuta avand in vedere ca sefii de acolo sunt foarte deschisi si amabili.
    Eu am avut 280 de persoane la nunta si a fost destul loc de dans si chiar a fost totul cum mi-am imaginat asa ca recomandarea mea este sa nu eziti si sa mergi sa alegi o data la 3 JUNIORI.
    Distractie faina

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us