Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234
Rezultate de la 25 la 31 din 31

Subiect: Decoratiuni pe galben

Inregistrat
    07.11.2010

Implicit Re: Decoratiuni pe galben

multumesc mult!ca aranjamente pe mesele invitatilor,am ales intr-un final pene...doar pe masa noastra am mai pus un aranjament din flori:P
    DSC_4852.jpg

Inregistrat
    21.06.2011

Citat Postat de criss_ Vezi mesajul
    multumesc mult!ca aranjamente pe mesele invitatilor,am ales intr-un final pene...doar pe masa noastra am mai pus un aranjament din flori:P
    DSC_4852.jpg
    Si la sala la care voi face eu am vazut aranjamente cu alb si galben si pe mese bine. Si arata foarte dragut, elegant, finut. Doar ca penele sunt cam costisitoare si voi pune aranjamente florale, multe crizanteme albe si galbene sub forma de glob, pe sfesnic de fier forjat.

Inregistrat
    07.11.2010

Citat Postat de alexandraroxana Vezi mesajul
    Si la sala la care voi face eu am vazut aranjamente cu alb si galben si pe mese bine. Si arata foarte dragut, elegant, finut. Doar ca penele sunt cam costisitoare si voi pune aranjamente florale, multe crizanteme albe si galbene sub forma de glob, pe sfesnic de fier forjat.
    am mai vazut la o nunta genul asta de aranjament pe mese ,tot pe sfesnic din fier forjat si intr-adevar se vedea ffff bine

Inregistrat
    07.09.2009

Noi am avut niste trandafiri galbeni de gradina absolut minunati in aranjamente, si galben pal pe meniuri si numerele de masa.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    21.09.2014

Angry Re: Decoratiuni pe galben

Din pacate e o culoare pentru primavara sau toamna

Inregistrat
    12.06.2009

Cred ca tot alb galben aleg si eu. ( si pentru putina culoare miniroze portocalii). Daca ati avut nunta in aceste culori poate puteti posta poze de la nunta sau orice idee este binevenita. (Nu aleg floarea soarelui)

Inregistrat
    04.04.2014

Citat Postat de ElliB Vezi mesajul
    Din pacate e o culoare pentru primavara sau toamna
    Eu cred ca este o culoare pentru toate anotimpurile, se gasesc flori si vara de sezon in culori de galben.

Pagina 4 din 4 PrimulPrimul ... 234

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us