Rezultate de la 1 la 6 din 6

Subiect: Miresici din Harghita

Inregistrat
    12.01.2009

Implicit Miresici din Harghita

Sunt cumva miresici si din Harghita pt ca eu nu de mult m-am mutat in Gheorgheni si voi avea nunta la anul la Lacul Rosu si chiar as avea nevoie de ajutor ....

Inregistrat
    25.10.2009

Implicit Re: Miresici din Harghita???

Citat Postat de andreazs_incze Vezi mesajul
    Sunt cumva miresici si din Harghita pt ca eu nu de mult m-am mutat in Gheorgheni si voi avea nunta la anul la Lacul Rosu si chiar as avea nevoie de ajutor ....
    Eu nu sunt din Harghita, dar te cunosc pe tine si tu ma cunosti pe mine. Sotii nostri au terminat impreuna facultatea in Cluj, si se numesc la fel. Felicitari pentru logodna si nunta! Si spor la pregatirile de nunta!
    Ultima editare de andrea85 : 20.07.2010 18:24:52

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    14.09.2009

Smile Re: Miresici din Harghita

Buna, eu sunt fosta miresica, m-am casatorit anul asta. Te ajut cu cea mai mare placere daca ai nevoie.bafta

Inregistrat
    12.01.2009

Implicit Re: Miresici din Harghita

Citat Postat de oneangel Vezi mesajul
    Buna, eu sunt fosta miresica, m-am casatorit anul asta. Te ajut cu cea mai mare placere daca ai nevoie.bafta
    Mersi fetelor pt raspuns si scuze pentru reactia mea tarzie....da, chiar cred ca ne cunoastem andrea85 ce mai faceti? Multumesc oneangel pentru oferta, daca si tu te-ai casatorit undeva -n imprejurimi chiar o sa-ti cer ajutorul. Deocamdata caut firma care se ocupa de foto-video dar din targu mures, insa daca sti ceva firme care ma pot ajuta cu transportul, atunci te ascult......

Inregistrat
    25.10.2009

Mersi fetelor pt raspuns si scuze pentru reactia mea tarzie....da, chiar cred ca ne cunoastem andrea85 ce mai faceti? Multumesc oneangel pentru oferta, daca si tu te-ai casatorit undeva -n imprejurimi chiar o sa-ti cer ajutorul. Deocamdata caut firma care se ocupa de foto-video dar din targu mures, insa daca sti ceva firme care ma pot ajuta cu transportul, atunci te ascult......
    Buna Andrea...ce faci? Cum stai cu pregatirile de nunta?

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    25.10.2009

Casa de piatra si felicitari!
    Ati avut o nunta superba, tu ai fost deosebit de frumoasa, iar noi ne-am simtit foarte bine la nunta voastra!
    Va dorim numai bine, multa fericire si iubire!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us